Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeség lenne...

Szerintetek hülyeség lenne ugy elmennem itthonról hogy a szüleim azt hiszik máshol vagyok? (szomszéd megyébe mennénk)

Figyelt kérdés

barátnömmel azt tervezgetjük hogy felmegyünk zegre. gyakran járok oda szóvan tudom az utat stb.. de viszont anyám elég szigorú, még ide a városba is csak ugy enged el hogy max 1-2 órára.-.-

és egész nyáron ez volt:S

elakarok kicsit menni otthonról, elegemvan a bezártságból. egésznap csak itthon punnyadok de anyám nemfogja fel hogy ez nekem sz*r -.-:S sé titokban szeretnénk felmenni. tehát hogy addig a szüleim ugy tudnák hogy a barátnömnél alszok.


2011. aug. 21. 14:08
 1/1 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem mennek a szüleid át a bnődékhez, akk rajta:) De ha lebuknátok, akkor mondd a szüleidnek hogy "dehát ti is voltatok fiatalok..":D Bár nekem is eleinte ilyen volt anya mert ő tényleg fiatalon is inkább otthon ült..stréber anyum volt..én meg pont az ellentéte.. de megbékélt egy idő után:D
2011. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!