Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hitlernek valoban egy heréje...

Besodrom kérdése:

Hitlernek valoban egy heréje volt?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

apádnak volt 1 heréje.

kérdésedre válaszolva, nem hinném, és nem kell mindent elhinni amit ezek a nácifóbiások írnak! bezzeg a komcsikról nincs egy rossz szó se!

2011. febr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

meg amúgy is nem tök mindegy?

bár ez szerintem csak kitaláció, nem hinném hogy egymás heréit nézegették a náci tisztekkel :)

2011. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:

én úgy tudom igen.

egyébként csak hogy cáfoljam az első hozzászuólót:) sztálinról terjengenek olyan hírek hogy szadoszexben utazott :D vagy ő volt a nekrofil? vagy az is hitler volt... nem emlkszem, de terjed róla is pletyka.

2011. febr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamóca. ***** válasza:

"• Pszichológiai magyarázat: destruktív agresszivitás. Hitler és Sztálin vizsgálata. Arra jutottak, Sztálin egy őrült gyilkos volt. Szadista, nekrofíl is volt. Halottakat szerette nézni. Hitler is nekrofíl volt. Még tizedes korában órákig gyönyörködött a holttestekben. Sztálin még a saját fiát sem volt hajlandó kimenteni a hadifogságból. Aberrációk: pedofília. Mazoizmus, kleptománia, szadizmus. A betegség a bűn határán van. "

így. szóval ennyit a "biztos a nácifóbiások találták ki" elméletedről. :D

2011. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 böiler ***** válasza:
Basszus akkor rólam mit fognak írogatni...
2011. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!