Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 100. 000 Ft körül milyen...

100. 000 Ft körül milyen kocsit lehet venni? Ami nem eszik sokat.

Figyelt kérdés

Ez alatt nem trabant,wartburg dacia meg ilyenre gondolok...

gondolkoztam ladát de sokat eszik...a samarát meg nem tudom..

Ki mit tud ajánlani ?


2011. febr. 13. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedálos gokart...
2011. febr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiat Uno
2011. febr. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

100ért normális kocsit véletlenül se fogsz találni, de ha megbarátkozol a sok szereléssel és a kompromisszumokkal akkor találhatsz használhatót.

Mindegyik Lada sokat eszik(8-13L) és sokszor el is romlik és kényelmetlen és cigányos.

Trabant is sokat eszik(7-8l) meg kicsi, kényelmetlen meg sokat kell szerelni, Wartburg szintén

VW meg francia autót semmiképpen ennyiért.

Szerintem a legjobb döntés egy Dacia lenne, azt is kell szerelni épp eleget de az nagyon kényelmes kocsi, meg szép lassan elvisz mindenhova és nem is eszik viszonylag sokat (5-7L)

2011. febr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne higgy a sok embernek akik szerint a Dacia 1310 nem jó autó, volt köztük nem jó épp elég de azok ma már nincsenek köztünk, azok már a bontóban vannak vagy elvitték a románok, ami manapság van eladó azok jók, meg garázsban tartott időst tulajtól származnak, nincs is rajtuk rozsda.
2011. febr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!