Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írnátok ilyen idézeteket (az...

Írnátok ilyen idézeteket (az is jó, ha nem idézet, hanem ti találtátok ki)? (lent)

Figyelt kérdés

Tehát nyelvtanra kéne egy 1 mondatos valami (én idézetet szeretnék). Én nagyon utálom a tanáromat és ő is tudja ezt. Valahogy a gondolkodásmódunk közti különbséget szeretném érzékeltetni, megcélozni a mondatommal. AZ ő gondolkodásmódja nagyon humános, az enyém pedig nagyon reálos. LEhet, hogy gyerekesnek vélitek, de én tudom, hogy ha felolvasom (és megcsinálom az ezzel kapcsolatos feladatot), akkor biztosan érteni fogja, hogy egy ez üzenet, egy célzás volt..... Lécci ne szóljatok le emiatt, hanem lécci segítsetek!!!

Ja, egyébként az is jó, hogyha ti írtátok, csak ne legyen olyan egyenesen kimondó, hanem inkább ilyen kerülgetős, mégis pontosan célba találó.... (bocs, másképp nem tudtam fogalmazni....)


Előre is nagyon köszönöm!


2011. febr. 15. 20:49
 1/2 anonim válasza:
Különböző emberek, különböző felfogás... Most hirtelen ez jött :)
2011. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

aha, köszi, de elfelejtettem mondani, hogy 5 önálló jelentéssel bíró+minimum 1 viszonyszónak kell benne lennie, tehát 5 főnév/melléknév/ige/igenév/számnév/határozószó és 1 valami még....

de azért köszönöm!

2011. febr. 15. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!