Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A páromék falujában kaphatnék állást a Polgármesteri Hivatalban.

De még nekem nem volt állásom.Ma voltam nézni,hogy mégis mit kellene csinálnom.

Elég sok dolog van amit meg kellene csinálni,bérszámfejtés,adóval kapcsolatos ügyes,utalások,stb...

Az a helyzet,hogy még én nem is igazán értem ezeket a dolgokat.

És még több minden van amit el kell majd végeznem,telefonálgatni...

Félnék ettől a munkától.

Még semmilyen munkám nem volt,nincs tapasztalatom.

És most elém tennének egy bérszámfejtést,meg még ki tudja hogy mit,és csináljam meg.Jó,h betanítanak,de ez csak 2 hét,mert 1-jén már kezdenem kellene.

Nem érzem magam biztosnak,nem érzem azt,hogy ennyi feladatot meg tudnék csinálni,főleg így hogy nem értem még a dolgokat.

Nem ismerem az itteni embereket.

Ez volt az első próba napom,még el fogom járni,és hátha másképp látom majd.

Tartok attól,hogy a párom szülei azt gondolják majd,ha nem vállalom el mert nem értem majd a dolgokat,hogy egy tudatlan buta vagyok.

Így sem szoktam velük túlságosan beszélgetni.

És,hát ők jól állnak,a faluban ezt tudják,és büszkék lennének,ha a Hivatalban dolgoznék.

Persze szeretnék én is,de félek nagyon!

Fent volt az a lehetőség is hogy a konyhán had dolgozhassak,de arra anyósjelölték nemet mondtak,mert hogy az konyha,és nem pedig pl:iroda.

Nekik az ciki lett volna sztem a falu előtt,hogy a kedves menyjelölt egy konyhán dolgozik.Mivel anyósjelöltem védőnő,a többi családtag pedig otthon a mezőgazdasággal tevékenykedik,amiből elég jól élnek.

Elvárja mindenki,hogy megtanuljam ezt a Hivatali dolgot,szeretném,de ah írtam félek,nincs ebben gyakorlatom.

22/L


2011. febr. 15. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Anyukám teljesen megért,azt mondja,hogy még nem írtam alá a szerződést.

Járjak el nézegessem a dolgokat,próbáljam,de ha tényleg úgy érzem,hogy nem menne akkor inkább most lépjek még vissza.

Apósjelölték,meg ha nem fogadnának el így e miatt,akkor menjek haza.És majd lesz valahogy.

Idegileg nem tehetem magam tönkre e miatt,nem stresszelhetek mindig,hogy esetleg vmit nem jól csináltam.

2011. febr. 15. 21:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Aki betanít,attól kérd el a vonatkozó utasításokat,előírásokat. Mindent,amit mondanak,írj fel magadnak.Esetleg kérdezd meg,hogy később elküldenek-e számviteli tanfolyamra?

Mivel falut írsz,ott nem lehet nagy az adminisztráció. Emellett kell legyen valaki,aki ellenőrzi,amit csinálsz.

A számvitelben ez alapkövetelmény. Ő is sokat segíthet neked.

Ha lehet,akkor ne határozatlan időre menj,hanem 2-3 hónap próbaidőre. Akkor kiderül,hogy belejöttél-e?

Próbáld meg,legyen egy kis önbizalmad. Nem az anyósodék kedvéért,hanem sajátmagadért.

2011. febr. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző jól mondja
2011. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenképp megpróbálom,és felírom a dolgokat.

Számviteli tanfolyamról nem volt szó,és az itteni Polgármester,szerintem nem küldene tanfolyamra,nem finanszírozná.

2011. febr. 16. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!