Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?...

Mi lenne a legjobb megoldás? (legjobb barátnő)

Figyelt kérdés

Az a baj a legjobb barátnőmmel, hogy Ő nagyon szeret beszélni arról, aki neki tetszik, állandóan azt mondogatja, hogy Ő hogy imádja azt a srácot. Ezzel nem is lenne gond, mert nagyon örülök annak, hogy ennyire megbízik bennem. Csak olyankor engem egyszerűen nem hagy szóhoz jutni. Pedig Ő is tudja ki tetszik nekem. És én is olyan szivesen beszélnék neki/vele erről, mert tényleg Ő a legjobb barátnőm, és tényleg megbízom benne.

Hogy lehetne ezt megoldani úgy, hogy ne bántsam meg?

14/L


2011. márc. 16. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha ezt így, kulturáltan és kedvesen elmagyarázod neki, az jó is lesz szerintem. A legjobb út mindig az egyenes beszéd!

Ha továbbra sem hagy szóhoz jutni, érdemes elgondolkoznod rajta,hogy tényleg a legjobb barátnőd-e. Egy barátság alapja, ha a két fél egyenlő, tehát egyenlő mértékben meg kell hallgatnotok egymást.


Remélem hasznos voltam.


L/19

2011. márc. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igen, hasznos voltál. :)
2011. márc. 16. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!