Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek KELLENE...

Szerintetek kinek KELLENE megnyernie a Való Világot?

Figyelt kérdés
Indokold válaszodat!:)
2011. febr. 18. 17:19
 1/5 hercegnöcske1993 válasza:
37%
Anikónak,Bécinek,Giginek,Lacinak mert ők szerintem nem játszák meg magukat és valamennyire szimpatikusak
2011. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
ALEKOSZ MERT Ő A LEGJOBB MINDÍÍÍÍÍÍG MINDEN KÖRÜLMÉNYEK KÖZÖTT!!!!!!!4
2011. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem Bécinek vagy Lacinak, esetleg Giginek. Ők szimpatikusak nekem.

És akik ellenük vannak, azoknak csak megjegyezném, hogy korábban azért nem sokszor hallottunk olyat, anyázott a másik vagy lek*rvázta .. és szerintem az, hogy kinyílt a szájuk, sokkal inkább betudható annak, hogy ezt már ők sem tűrik el (ami tök jogos) mint annak, hogy Olivér kiesett!

2011. febr. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%

Naná, hogy a szomszéd kis Pistinek, mert akkor nekem is fizet ezért.

Hogy nincs benne? Nem baj, megoldjuk azt, izomra kezdett már erősíteni, csak a hülyítés maradt hátra, úgyhogy a tréninget a sarki kis kocsmában már el is kezdtük, aztán irány Győzike, majd Pákó, hogy mellettük tanuljon. Kiszel Tünde még nem volt elérhető, de sebaj, ami késik, az nem múlik... .

2011. febr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Évának, mert szimpatikus a személyisége és a többiek "nem érdemlik meg" (Béci, Gigi, Jerzy - az agyamra mennek, Gombi - b**is, Laci - azt hiszi, hogy még a katonaságnál van, Alekosz - szerintem még szűz, mert senkinek nem jön be az a sok marhaság, amiket mond, Anikó, Szandika - tőlük sem sajnálnám).
2011. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!