Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szüleim kiakarnak költözni...

Szüleim kiakarnak költözni Kanadába, szerintekek mi legyen?

Figyelt kérdés
Mert végülis ha ki is megyünk 2-3 évre, visszajövök és a suli miatt lesz gáz.. :/ hogy újra ott kell folytatni ahol abbahagytam azelőtt.. nem? meséljetek!
2011. febr. 22. 15:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kéne évek után ugyanott folytatnod??? Gondolom ott is járnál suliba, nem héderezni mennél...
2011. febr. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sok ismerősöm emiatt van lemaradva . van egy fiú aki rég 12dikes lenne ehelyett hetedikes mert kint voltak :/
2011. febr. 22. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség! A fiam Angliában tanul 15 éves kora óta.Leérettségizett itt kint.Ha haza akarna menni,akkor csak bizonyos tantárgyakból kell érettségiznie,a többit ugyanúgy elfogadják..Nem kell azért újra kezdenie a sulit..

Magántanulóként megtanulja a történelmet,irodalmat,nyelvtan,és ha készen áll,mehet különbözeti érettségit tenni..

2011. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor magyarból vittem el a gyerekeket nekem is ezt mondták, hogyha vissza megy gond lesz. Egyenlőre kint vagyunk csak a nagyobbik járta újra a harmadikat, mert nem volt hajlandó tanulni. Most már belátta, hogy jó ha tanul és 2,6 volt az átlaga(itt fordítva van). A sógornőm kint kezdte és mikor haza ment újra járta a 7-iket és kész. Ha ki mentek nem mentek haza 3 év múlva az tuti. Mi 5 évet terveztünk kint a fele letelt.
2011. febr. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szóval akkor végülis jó kint, nem? :S

lehetséges hogy megkéne gondolnom végülis a szüleim akarta, nem én döntöm el, csak félek :/

2011. febr. 22. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:

"Szóval akkor végülis jó kint, nem? :S"


Sokkal jobb, kedves kérdező! Örülj a lehetőségnek! :)

2011. febr. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%

Egyetértek az utolsóval!

Örülj, hogy van lehetőséget kimenni, kint lakni Amerikában! Szuper lehet! :)

2011. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
na pakold a cuccaidat és menj, rengetegen lennének a helyedben.
2011. febr. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ugyanott folytatnod, csak akkor ha addig nem tanulsz.

Azt viszont én is hallottam már, hogy aki kintről jött magyarba lehet,hogy ismételnie kellett. A magyar oktatás erősebb, mint a kinti. Szóval kint legyél jó, akkor remélhetőleg itt sem lesz gondod. Legfeljebb pótolsz kicsit, hogy letudd majd tenni a vizsgákat ahol lemérik melyik osztály szintjén vagy.

2011. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!