Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kidobtak suliból, otthonról...

Casper00one kérdése:

Kidobtak suliból, otthonról is kiakarnak tenni a szüleim és bíróságom lesz bolti lopás miatt. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Mész a javítóba
2011. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem nagyon van jövőm ugye?
2011. máj. 9. 15:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Még lehet. kérj segítséget. Szüleidtől,gyámügytől, családsegítőtől....

De azzaltisztában kelllenned,hogy ha kapsz,akkor csak egy esélyed van. nincs több

2011. máj. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
15:25 igaza van csak így van esélyed ha nem akarod véglegesen elszúrni az életed.
2011. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
milyen segítséget tudnak adni?
2011. máj. 9. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fiatalabb voltam nekem is voltak eléggé zűrös ügyeim. Drogok, iskolai kimaradások, rendőrség, betörés, bíróság ésatöbbi. Felvállalom és nem bántam meg, mert nagyon sokat tanultam az életem ezen korszakából.


Nagyon sok fájdalmat okoztam a szeretteimnek. Tükörbe néztem és utáltam azt, akit viszont látok.

De mára összeszedtem magam, folytattam tanulmányaimat, dolgozom, vannak céljaim, az egyetlen káros szenvedélyem a dohányzás.


Semmi sincs elveszve, soha nem késő változni, csak próbáld tisztázni magadban azt a káoszt ami most van.

Tűzz ki magad elé elérhető célokat, amik javítják az életminőségedet és kedvedet és építik az önbizalmad. Próbáld meg jól megválasztani azt a kört, azokat az embereket akik körülvesznek. Hiszen tudod: Madarat tolláról.. Azokkal barátkozz akik építő hatással vannak rád!

Én azt javaslom, hogy fő célként a tanulás lebegjen a szemed előtt.


Szedd össze magad!


20/L

2011. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!