Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ennyire nagy divat,...

Miért ennyire nagy divat, felhajtás a Facebook?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nemtom de én ellenálltam:D nincs facebookom és nem is lesz..
2011. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
pont ahogy írtad, most ez a divat. ez most a menő, most mindenki facebookon éli az életét. a májvip, iviv már elöregedett, most ez a legjobb, a mai generációnak már csak az interneten élik az életüket. neten barátkoznak, neten élük szerelmi életüket, neten beszélgetnek....hová fajul a világ....
2011. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
64%

szerintem szánalmas az egész -.-...

engem barátom regisztrált, de ha 1 évben voltam fent 6× akkor sokat mondok

de pl. az is hülyeség hogy "12 és 32 év között aki nincs fent facen nem létezik"...

2011. máj. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Mert ingyenes telorol :D komolyan ezért
2011. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Hát tényleg elég felháborító, hogy már szinte ciki, ha valaki nincs fent a Facebook-on....

Nem tudom, mivel jobb, mint a myvip vagy az iwiw vagy esetleg az MSN..

Egyik osztálytársam azt mondta, hogy az nem is ember, aki nincs fent a facebookon... elég szánalmas

2011. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szóval én nem is létezem. Meg közel 5 milliárd ember.
2011. máj. 11. 18:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Én msn-ezni sem szoktam, és őszintén szólva nem érdekel, hogy ki mit/mikor/mért/hogyan/kiről, stb írt ki a f@szbúkra. Az azért elég érdekes volt számomra, amikor nem volt tanárunk egy órán, és beülhettünk az infóterembe. A 2 mellettem ülő csaj (egymás mellett ültök), facebook-on beszélték meg a fizika házit, élő szóban csak annyit mondtak, hogy de lassúak ezek a gépek.
2011. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!