Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kerültetek valaha olyan...

Kerültetek valaha olyan veszélybe h majdnem megerőszakoltak?

Figyelt kérdés
Vagy molesztáltak?Ha igen akkor hogyan mit csináltak te mit csináltál h történt?
2011. febr. 23. 16:18
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos kerültem. Jó fejnek tűnt a srác, felajánlotta, hogy hazakísér, de még előtte elmentünk sétálni, közben beszélgettünk.

Aztán egy padnál megálltunk, és csókolóztunk, majd kényszerített orális szexre, és közben erősen fogta a hajamat. Kérleltem, hogy engedjen el, de nem akart. Majd addig kértem, hogy úgy jobban tudom csinálni, míg végül elengedte, erre én tökön rúgtam, és szaladtam, ahogy tudtam...

Nagyon megrázó volt, de túltettem magam rajta. Ennek már 5 éve.

Mért kérded?

2011. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
11%
nem. kór ?
2011. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Azért mert mostanában folyton fura ilyesmi helyzetekbe kerülök pl:Nemrég egyszer jöttem haza a busszal egy részeg pasi beül elém és beszélgetni kezdett velem nem akartam hozzá szólni de akkor egyre közelebb hajolt meg el akartam menni csak nem volt hely még felállni sem a tömegnyomorba és tesómat sem akartam ott hagyni hisz mellé ült be de ő elaludt.Ekkor megelégeltem a dolgot és elkezdem költeni tesóm h menjünk el.Erre rám szólt a részeg h hagyjam már meg közelhajolt hozzám és elkezdte fogdosni a combom.Letoltam a combomról a kezét erre megint megfogta úgyh felálltam végül és arrébbtolakodtam tesómat aki fiú szemmel tartottam szerencsére őt békénhagyta.Ja elötte meg olyanokat mondott h szőkítsem ki a hajam meg szép kislány vagyok meg nem vagyok-e eladó?Ezt nem értettem.A másik ma történt.A TESCO-s vévé női részlegébe bejött utánam egy pasi beszólt meg megvárta amíg végzek amikor kimentem a bejáratig követett apa ott várt mert csak Wc-re mentem be ekkor visszament a boltba.Csak az a durva h ezek mostanába történtek.
2011. febr. 23. 16:46
 4/36 A kérdező kommentje:
Ráadásul még az egyik tanárom is rám van kattanva de azt nem részletezném.
2011. febr. 23. 16:49
 5/36 A kérdező kommentje:
16:27-es ez durva!Voltaképp szájbaerőszakolt.De még jó hogy mást nem csinált.Rem túl tudtad tenni magad rajta.
2011. febr. 23. 17:15
 6/36 anonim ***** válasza:
17%
Nem zörög a haraszt...
2011. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
amúgy tök visszafogott lány vagyok sminkelni sem nagyon szoktam nem h még macás cuccokba járjak.
2011. febr. 23. 17:38
 8/36 anonim ***** válasza:
85%
Hát ha ennél a buszos történetednél ott lettem volna, sírva szált volna le az a köcsög aki fogdosta a combodat, azt garantálom.
2011. febr. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
utolsó aranyos vagy!
2011. febr. 23. 19:02
 10/36 anonim ***** válasza:
44%
szajba megis hogy lehet eroszakolni? egy sima allkapocsmozdulat es kesz...garantaltan harckeptelen utana
2011. febr. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!