Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért rám pikkel mindenki...

Miért rám pikkel mindenki azért mert segítettem egy olyan lánynak akit megerőszakoltak és pont segítségre volt szüksége?

Figyelt kérdés
A történet arról szól,hogy mikor jöttem haza felé tegnap este (kicsit késtem 22:15re értem ide a városba)Sajnos egy olyan utcán kellet végig mennem amin nem szívesen mentem volna végig de sajna ahol én lakok oda nem vezet más út.. Megyek,megyek és hirtelen ki"ugrott" elém egy lány zokogva szakadt ruhában,(tehát szakadt póló,nadrág stb.) mezítláb.Én csak néztem,hogy mi van kérdeztem mi a baj?De ő csak annyit tudod kinyögni,hogy menjünk el innen mert megerőszakolták.Aztán arra lettem figyelmes,hogy 3-4 pasi akik megerőszakolták rohantak utána és dobálták szét a cuccait ami a táskájában volt.Oda adtam a lánynak a kabátom és elrohantunk hozzánk.Mikor oda értünk hozzánk a lány haza akart menni,mondom de nem engedhetem így haza ilyen időbe mezítláb szakadt ruhában megerőszakolva.Be vittem a lakásunkba próbáltam megnyugtatni felhívtuk a rendőrséget(mondom nem kockáztatok,hogy lefutok vele a városba ilyenkor :S)erre jön ki tesóm,hogy ki a k*rv* élet zokog ennyire..És még engem szidott le,hogy mit képzelek magamról,hogy haza hozok egy csajt.. Én voltam a rossz..Én csinálok mindent rosszul hülye p*cs* vagyok stb.Mondom hagyjam ott?Kitudja még mi történik vele.Elég ez így is neki :S Nekem meg nem lett volna szívem ott hagyni így,hisz belegondolok ha nekem lenne szükségem valakire és ott megy el előttem valaki aki tudja segíteni de mégis sz*rik rám..Lehet,hogy nem élnék.. Aztán anyuék is leszidtak és ezt hallgatom állandóan-.-".Most mindenki rám pikkel mert megmentettem egy lányt akinek talán ez még az életén is múlhatott volna,hogy segítek neki vagy nem..
2011. jan. 14. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendes volt tőled! Ne törődj velük, lehet csak megijedtek, meg idegesítette őket, hogy egy vadidegen csaj sírdogál a házukban mezítláb. De jól döntöttél!
2011. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, le a kalappal! Doki látta szegényt?
2011. jan. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen látta.
2011. jan. 14. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem csak a családodból mérgesek rád.

pedig jól tetted.

aki ezért mérges valakire az nagyon hülye.

2011. jan. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!