Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valamivel fel bosszantottad...

Valamivel fel bosszantottad az oszidat hogy most nem nagyon bir teged? Ha igen mivel? Es mit keztel utanna magaddal bocsanatot kertel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Az enyémet sikerült egyszer,de csak próbált erősködni,de sehol semmi:D

Meg aztán csak rá kell nézni:s

http://www.youtube.com/watch?v=fn6izoJL8TY

Ez ő-.-"

2010. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ki az az oszi?
2010. dec. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig kiröhögtem, hogy idegbeteg volt, és rágta a körmét.

Egyszer farsang előkészületen is felhúzta magát, hogy nem haladtunk semmire, és beijesztett, hogy hazamegy. Kirohant az ajtón.


Én is fogtam a kabáton, de én nem csak ijesztgetek! Teljesen kibukott, mikor másnap közöltem, hogy nem megyek farsangra! :D


Már 8 éve végeztem ált suliban, és azóta a boltban sem köszönünk egymásnak. Ő sem kérdi meg, hogy mi van velem...


idegbeteg hülye nő!

2010. dec. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Osztalyfonok =oszi!!! Aki nem a tanito no szrepet vegzi mert nincs monden oran vagy minden nap velunk de a suliban van!!! Es szokott tartani oszi orat aminek 98% -a le b*...as na kb ennnyit h mi az az oszi!!! amugy koszonom a valaszokat velem mar tortent meg h felb*&...tam az ideget aztan meg 2 hetig nem is nezett ram na de ma m1 ma nem harakszik szerencsere!!!
2010. dec. 9. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!