Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gyorsan telik...

Tényleg ennyire gyorsan telik el az élet?

Figyelt kérdés
A legnagyobb lányomnak tegnap volt a 6. születésnapja, pedig még arra a napra is tisztán emlékszem, amikor megtudtam, hogy úton van. a legkisebb pedig most született és a hétvégén már kezdjük a hozzátáplálást, mert 6 hónapos lesz. Ha egy hetet elkezdünk az már nincs is, csak azt veszem észre, hogy eltelt, és sajnos szinte csak a napi harcokkal. Hová tűnik ilyen gyorsan az élet?
2011. febr. 28. 05:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés, de válaszolni én sem tudok.

Nekem a 19 éves lányomra nézve jutott ez eszembe.

Valahogy nem érzem magam 38-nak, de akkor hogyan lett 19 éves a lányom?

És nem tudom megmondani, hogy hová lett ez az idő.

Mintha az ember álmodna és néha felébredne. Emlékszem, amikor az első foga jött, amikor elindult, amikor suliba ment, amikor kövér volt és amikor lefogyott, iskolaválasztás, és most mindjárt érettségi.

Közben valószínű volt a munka, amikor este bezuhantam az ágyba, reggel keltem, dolgoztam, háztartás, és alvás.

Pihenésre nem sok idő volt. Vagy szórakozásra?

Amikor dolgozol, gyorsan szalad az idő, csak a várakozásnál hosszú.

2011. febr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!