Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire gyorsan telik...

Tényleg ennyire gyorsan telik az élet?

Figyelt kérdés
A nagy lányomnak tegnap volt a 6. születésnapja, pedig még arra a napra is tisztán emlékszem, amikor megtudtam, hogy úton van. a kicsi pedig most született és a hétvégén már kezdjük a hozzátáplálást, mert 6 hónapos lesz. Ha egy hetet elkezdünk az már nincs is, csak azt veszem észre, hogy eltelt, és sajnos szinte csak a napi harcokkal. Hová tűnik ilyen gyorsan az élet?
2011. márc. 1. 06:03
 1/7 anonim válasza:
67%
Sehová. Az idő múlása nem változik. Az élet ilyen gyorsan megy.
2011. márc. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én azt vettem észre, minél idősebbek leszünk, annál gyorsabban telnek a napok. mikor gyerek voltam, lassan múlt az idő, most meg szinte mindig azon kapom magam, h megint hétvége van. anyukám, nagymamám még jobban így érzi.

3gyerekes

2011. márc. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Van abban igazság, hogy igazán akkor jössz arra rá, hogy milyen gyorsan telik az élet, amikor már gyereked van. Az ő növekedését, fejlődését látva ez sokkal inkább kitűnik.
2011. márc. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is repül. Már több mint 2 órája indult el Párom munkába,hamarosan altatom a gyereket,mire felébred addigra Ő is haza ér. Aztán hirtelen este lesz majd reggel és a hétvégi menüt is tervezgethetem,mert mindjárt itt van. Nagyon rohan,tényleg a szülés óta gyorsult fel.
2011. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így érzem. Főleg szerintem 30 után telik nagyon gyorsan, és persze a gyerekek növekedését látva tényleg úgy érezzük, rohannak az évek...
2011. márc. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen rohan. Az első terhességem alatt vánszorgott, mert veszélyeztetett voltam, itthon voltam, feküdtem, stb, most a fiammal vagyunk ketten este 7ig, jó hamar eltelik egy nap és nemsokára szülök, pedig most tudtam meg hogy terhes vagyok :O
2011. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
igen,eszméletlen gyorsan repülnek a hetek.nemrég voltam terhes a naggyal,aki már 28hónapos.és a kicsi is csak most született,és ő is már 9hónapos)azt vettem észre,hogy télen hamarabb múlnak a napok.valahogy hamarabb sötétedik,korábban fekszünk...és bizony idén már én is 30leszek :-)
2011. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!