Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van néhány öreg néninek...

Miért van néhány öreg néninek ilyen szaga?

Figyelt kérdés

sok öreg néninek tipikus öregasszony szaga van, ami nem csak 1-2 egyeden érezni, hanem a büdi öregasszonyok 99%-án

mi ez? és mitől?


2011. febr. 28. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel a legtöbb idősebb ember régi építésű házban él, lehet a ház is dohos már és annak a szagát érezni a ruhákon is. Ilyenkor az ember nem tud már úgy mozogni, nem lát olyan jól így a tisztálkodás terén is lehetnek gondok. Ilyenkor az ember már nem a legújabb ruhákban járkál, a mosógépekhez annyira nem ért már vagy nem engedheti meg magának, a kézzel mosott ruhákból meg nem mindig jön ki minden kosz. És a saját rokonságban is azt látom hogy sajnos ilyenkorra az ember veszíthet az igényességéből (persze ezt sem mindig). Arról nem is beszélve hogy ilyenkor már gyakran előfordulhatnak vizelet visszatartási gondok.
2011. febr. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ezt értem, de nem ilyenek ezek a szagok :D

nem dohos hanem ez egy "új" szag ami nem hasonlítható máshoz csak az öregasszonyokhoz

2011. febr. 28. 17:50
 3/8 anonim ***** válasza:
A kisbabáknak is van egy bizonyos finom illatuk, így az időseknek is, de az már nem finom.
2011. febr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:D hát én nem akarok büdös öreg lenni, akkor inkább a Dunába ugrok
2011. febr. 28. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:

hajrá!


hidd el ő se érzi mint ahogy te se fogod!

2011. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én öreganyám 70 éves és mégis jó illatú nem szagos
2011. máj. 14. 22:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem fürdenek... olyan korba már minek... :D
2011. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
xD de az nem izzadtságszag hanem tipikus mami szag
2011. máj. 15. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!