Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokszor aranyos velem, de...

Sokszor aranyos velem, de néha nem akar velem beszélni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én L/14 vagyok, és van egy fiú, 16éves. Eddig csak msn-en dumáltunk. Nagyon aranyos velem, becézgetni is szokott. Volt egy hétvége amit végig beszéltünk. De utána nem írt. Amikor ráírtam nem sokat válaszolt, és akkor is elég durva volt. :S megkérdeztem tőle miért ilyen. Azt mondta most hagyjam békén. Am már felvetette hogy jó lenne nyáron találkozni. Mégis nagyon furcsán viselkedik, és ezt nem tudom hova tenni…kérlek segítsetek! Mi baja lehet? Nekem nem mondja el. De nagyon zavar, hogy így viselkedik...
2011. márc. 5. 10:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos sok a dolga, tanul,családi gondok, aggódik, nem tudhatod, de ne nyomulj nagyon, mert az megijeszti. Ha szeretne veled beszélni, akkor majd keres. Ami nagyon fontos, hogy ne éld bele magad túlzottan és ne függj tőle, mert ez csak msn, virtuális kapcsolat, élőben lehet ám, hogy teljesen más lesz.
2011. márc. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
adom az elsőt
2011. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!