Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira vágyom egy aranyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira vágyom egy aranyos, kedves lányra, akivel meglehetne mindent beszélni, tudnám szeretni, és jól éreznénk egymással magunkat - Ez annyira nagy álom? (18F)

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 06:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de foglalt :-)
2011. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sokan erre vágyunk. A rideg valóság: keményen meg kell dolgozni érte, és akkor sem mindig jön össze. Kitartás, ha nagyon akarod, és megteszed, ami tőled telik, akkor találni fogsz egy ilyen lányt.
2011. júl. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vree ***** válasza:
"Az ismerőseim közül több férfit tett tönkre az a vágy, hogy felesége, gyerekei legyenek, és el is tudja tartani őket, mint az ital és a k*rvák." (W. B. Yeats)
2011. júl. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én is erre vágyom...
2011. júl. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég nagy álom, sajnos. És nem csak Neked van ilyen álmod, sok más embernek is, köztük nekem is. Ez mindaddig egy gyönyörű szép álom marad, amíg meg nem ismerkedsz egy ilyen lánnyal, aztán majd az álom valósággá válik...
2011. júl. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne nagy álom? Én azt gondolom magamról hogy illenek rám a leírásodban szereplő tulajdonságok, igaz, két évvel fiatalabb vagyok nálad(de nem hinném hogy ez olyan nagy probléma). A környezetemben még ismerek egy-két hozzám hasonló lányt, egyik sem ronda, én sem vagyok az; és nincs barátunk sem. Elég vicces, hogy én is pont egy ilyen srácra vágyom, aki ezeknek a tulajdonságoknak megfelelne, csak épp nem nagyon találkoztam még ilyennel. :) De ha tényleg keresed, biztos összetalálkozol a hozzád való lánnyal, én is bízom abban hogy találkozom egy ilyen sráccal.
2011. júl. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok. Nem túl sok, de vannak. Csak a legtöbb foglalt. Am sokan közülük ilyen fiút keres...
2011. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11.16: hol laksz? :D
2011. júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy sok ilyen lány van, de rám még nem talált rám. Az életem ezerszer boldogabb lenne, ha az életemet tejesebbé tenné egy ilyen lány.
2011. júl. 14. 18:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz csajozni lehetetlen, keress rá a PUA világra is tanulj ahogy én is tanulok!
2011. júl. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!