Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem fel vele újra a...

Hogyan vegyem fel vele újra a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Fent vagyok a Facebook közösségi oldalon. Mivel angolt tanulok, ezért van egy pár angol, és angol nyelvet beszélő ismerősöm Facebook-on. Megismerkedtem egy angol gyerekkel, mindent elmondhattunk egymásnak, volt közös témánk, mindenről eltudtunk beszélgetni, folyamatosan leveleztünk. Több mint 1000 levelet küldtünk egymásnak. Mindent elmondtunk egymásnak, tanácsokat adtunk egymásnak, kínos sztorikat is megoszthattunk egymással. Nagyon szerettem vele levelezgetni, testvérként tartottuk egymást. Egyszer akartam neki írni, és nem találtam meg, letörölte magát a Facebook-ról. Nagyon szomorú vagyok még mindig. Újra felszeretném vele venni a kapcsolatot, de nem tudom hogyan. Sokszor sírok miatta, mintha a testvéremet veszítettem volna el. Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredett leírni, hogy mi is a helyzet. Köszönöm előre is a válaszokat!
2011. márc. 5. 15:50
 1/3 szamóca. ***** válasza:

e-mail cím?

egyébként nem akarok nagyon gonosz lenni...de ha lelépett úgy, hogy nem szólt, nem hagyott elérhetőséget neked, semmi...akkortalán te nem jelenettél neki annyit mint ő neked....

2011. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az e-mail címét sajnos nem tudom. :( Ő fontosnak tartott engem, legalábbis ő ezt mutatta ki. Köszönöm a gyors választ! :)
2011. márc. 5. 15:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mija neve? Ha szabad kérdeznem...
2011. márc. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!