Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem fel vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem fel vele a kapcsolatot? (lényeg lent)

Figyelt kérdés
évfolyamtársam iskolában, de nem tudom hogy kéne felvennem vele a kapcsolatot, fészen ismerősöm de párszor elmentünk egymás mellett és ennyi. valahogy rá akarok írni fészen, de nemtudom.... sohasem csináltam még ilyet :| szóval megakadtam, nemtudom hogy kéne felvenni vele a kapcsolatot :\
2011. aug. 28. 11:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj neki facebook-on, hogy mittomén Szia. Mi újság? És a többi pedig fog jönni magától.
2011. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk:

Szia!

Bejössz!

2011. aug. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
probalj vele eloben dumalni,mert ha raszoksz fb-re,utana nehezebb lesz vele eloben..
2011. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk a te neved Józsi! Akiről szó van a Margit! Haverod Béla! Szólsz Bélának, h sétáljatok el Margit mellett, és amikor odaértek kérdezze meg tőle szó szerint, hogy: "Bocsi! Ismered Józsit?" Aztán hagyjon ott a válaszadás előtt kettesben!
2011. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Dr. Endressy László ***** válasza:
66%
Aki alám ír az buzí
2011. aug. 30. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

bökd meg azt csá :d

és még1x és még1xés még1xés még1xés még1xés még1xés még1xés még1xés még1xés még1xés még1xés még1xés még1x és aztán irj rá

2011. aug. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bakker de szefosok vagytok! :)
2011. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Istenem, hogy már senki sem képes értelmes magyar választ adni (tisztelet a kivételnek). Szerintem nézd meg, hogy fent van-e a chaten. Ha ott van, akkor írj rá. :) Próbálj meg vele hétköznapi dolgokról beszélgetni (suli, nyár, stb), a többi pedig jön magától. :) Mutass felé érdeklődést, kérdezz róla, sokat, elvégre mindenki szeret magáról beszélni. Sok sikert! :)
2011. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Írd neki h: szia!

és a többi jön magától.

linkelj neki zenét, vagy valami.

ne aggódj babám, menni fog ez

2011. aug. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Írj rá fészen h "szia"

"mizu?"

és akkor te kitalálsz valami jó "történetet" lehet vicces is, utána lehet arról beszélgetni. Ha már nem tudsz mit írni akkor gáz van, gyorsan találj ki vmit pl.:"szoktad nézni a .....-t?"

Amikor én írtam először rá csajra reszkettemXD. De ha rá akarsz írni, nyugodj meg ne félj menni fog!

Amúgy ha egy településen laktok, kihívhatod pár(kb. 2 hét) beszélgetés után kutyát sétáltatni vagy biciklizni, vagy csak simán sétálni.

Amúgy ha valahol találkozol vele, és úgy látod h ráér, megkérdezheted tőle (sőt kérdezd is meg!) hogy mizu meg ...stb.



( A kutyasétáltatás jó 5let én is ki fogom próbálniXD )

2011. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!