Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hól lehet letölteni ingyen a...

Hól lehet letölteni ingyen a Titanic 2? sehol sem találom. és magyarúl szeretném!

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

magyarul nincs is de talán ez a film a filmtörténet legnagyobb kudarca egyáltalán nem jó: erőltetett sztori, a speciális effekteknél még ÉN is csinálok jobbat szval egy nagy szar nekem elvettek másfél órát az életemből sajnos...

annyira szar hogy az imdb értékelése szerint 1.9 pontot kapott...még a Zimmer Feri 2 is többet kapott...:D

itt az imdb link nézd csak meg!:

[link]

2011. márc. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szia, köszi h mondod.

nem tudtam h ilyen gagyira csinálták meg.

bár megnézném:)

te hól nézted meg?

2011. márc. 16. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
szia 1. vagyok itt meg tudod nézni de nincs hozzá szinkron sztem nem is lesz: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1. vagyok amugy a hol-t az nem hosszú ó-val kell írni
2011. márc. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jóvan, te is biztos rontottál már a helyes Íráson mikor siettél:P
2011. márc. 21. 11:32
 6/6 anonim válasza:
a hol nem hosszú ó, valamint a magyarul-ban sincs ú betű. egyszer el lehet írni ( bár elég messze van egymástól) na de kétszer....
2011. aug. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!