Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsának találom stoppolás...

Furcsának találom stoppolás nélkül meg áll valaki, hogy fel vegyen? Holott a mai világban még úgy sem állnak meg az autósok ha stoppolsz!

Figyelt kérdés
Egyedül ácsorogtam a buszmegállóban várván a buszt,csak úgy spontán meg állt egy autó,ült benne egy jól szituált hatvan körüli idős páros,és túlságosan udvariasan meg kérdezte az ember,hogy elvihetjük?Mondtam,hogy nem köszönöm mivel furcsálltam,hogy csak úgy meg áll szó nélkül,meg egyébként sem.A válaszuk az volt,hogy sajnálom.A hátsó ülés tele volt mindenféle irattal,számlákkal,lommal,feltűnő volt,hogy jól szituáltak,és tiszta szemét az ülés.Nem nő vagyok ráadásul,és nem is egy nőies alkat.Tetoválás nyakon,sportos alkat,stb.
2011. márc. 5. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Gruppent akartak. Gondolták elvisznek és útközben megdumálják veled :D
2011. márc. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg furcsa. Én be nem szállnék senkihez ha csak úgy megállnak mellettem.
2011. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!