Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Talán furcsának fog hangozni...

Talán furcsának fog hangozni a kérdésem. Még csak 19 éves vagyok, de szeretnék fiatalabbnak tűnni. Hogyan öltözködjek és sminkeljek?

Figyelt kérdés

Szóval, ahogy írtam, 19 vagyok. Képet nem fogok magamról feltenni semmi esetre se, nehogy felismerjenek:D Kissé babaarcom van (legalábbis sokan mondják),és lehet hogy perverzió, de szeretem, ha fiatalabbnak néznek, mint amennyi vagyok.:D (Nem 10 évesnek, hanem olyan kis ártatlan, aranyos lánynak:D van különbség a kettő között)

Nagyon megköszönném, ha tudnátok nekem öltözködés és sminktippeket is adni :3 Csak így általánosan:))

(És ne nevessetek ki légyszi, tudom hogy mindenki idősebbnek szeretne tűnni a koránál, de én pont, hogy ellenkezőleg:D)

Köszi:)


2011. okt. 21. 23:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

19-20 környékén már nem nagyon akarnak idősebbnek látszani a nők, ott legszívesebben megállnának amennyire én tudom.


Használj minél kevesebb sminket, ne hordj nőies ruhákat, hanem öltözködj úgy mint a tinik, a hajaddal ne variálj sokat, hanem hagy inkább természetes állapotában csak megnőni, szóval semmi fazon, se festék se semmi.

2011. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Na erre gondoltam, hogy úgy mint a tinik, vannak ötleteim ezzel kapcsolatban, de viszonylag kevés. Szóval erre várnék tippeket még:P

És amúgy most lettem még csak 19 két napja..szerencsére:D De én már jó ideje úgy vagyok vele, hogy legszívesebben megállítanám az időt:))

2011. okt. 21. 23:39
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Ne hordj bőrcipőt meg magassarkút, hanem converse és társai. Szoknya felejtős, helyette farmer, abból is a lazább fajta, pl. tépett vagy lyukas. Harisnya tiltott minden formában, zokni rajta mintákkal, felsőben semmi olyan ami picit is szexis, tehát spagettipánt vagy mély kivágás elfelejtve, olyan póló kell ami női, de teljesen takar. Kabát ugyancsak. Ha pici a melled akkor melltartót elhagyhatod, ha kell neki, akkor nagyon egyszerű szövet melltartó vidám mintákkal, bugyi szintén, valami állatfigurás vagy bolondos. Ékszer max. műanyag, olcsó vidám színekkel, rószaszin csillag fülbevaló vagy nyaklánc, karkötő. A hajadba tehetsz csili-vili csatokat, de ne alakíts rajta semmit, csak hagyd lógni. Ne villanjon ki semelyik részed, derék, has se. Parfüm felejtős, testápoló és krém az jöhet, de csak egyszerű.


Hirtelen ennyi.

2011. okt. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)) És még várom a további ötleteket is természetesen!:)
2011. okt. 21. 23:53
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kb ilyet.


[link]


Persze NEM így, hanem ILYET. Tehát alakíts, ahogy neked jól esik és illik az ízlésedhez.


Többet már nem írok. :)

2011. okt. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem:)) Még egyszer köszönöm;)
2011. okt. 22. 00:19
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

De ne akarj kinézni, mint minden második tini******! Az már úgy nagyon erőltetett lenne.

haj: pónifrufru (ha illik) nagyon kislányossá, bájossá teszi az arcot.

bármilyen frufru, ami jól áll, lépcsôzetes haj. Színek közül ha világosabbak a színeid, akko szôkésbarna, ha sötétebbek, akkor sötétbarna hajszín.

smink: mindenképpen natúr.

köröm: élénk színek, félhosszú körmök, se nem rövid, se nem hosszú.

ruhák: szerintem ne kövesd a mai "divatot", vagyis cicanadrág, csôgatya, mintás póló stb. Inkább találd meg az egyéniséged, merj kitũnni a tömegbôl! 15/L

2011. okt. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

én is fiatalabbnak akarok kinézni..mondjuk én már 21 vok..

amit ajánlani tudok: ha nagynak néz ki a szemed, az fiatalít.

meg a fehér szín a szemed "körül", világos alapozó, hogy egyenletes legyen a bőröd... halvány rózsaszínes és csillogó szájfények. eddig enyire jöttem rá..de a youtube-on biztos vannak jó tippek pl babaarcokra arcokra

pl:

http://www.youtube.com/watch?v=PzURSbxupgQ&feature=channel_v..

2011. okt. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2011. okt. 22. 19:47
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

"én is fiatalabbnak akarok kinézni..mondjuk én már 21 vok"

Kemény az élet:D


Ha már most fiatalabbnak akarsz kinézni, akkor mi lesz 10-15 év múlva? Hidd el, én pont abban a korban vagyok (26), amikor látom magamon, hogy a fiatal hamvasságom elmúlt.

Tornacipős, vagány csaj vagyok, de akkor is látszik rajtam, hogy már nem kislány vagyok, hanem nő. És ennek minden pillanatát élvezem:)

Rendszeresen járok kozmetikushoz, szépen ki vagyok sminkelve mindig, de soha nem azért, hogy fiatalabbnak tűnjek. A szem körüli kezdődő szarkalábak nem hazudnak:D


Nem az a lényeg, hogy fiatalabbnak tűnj, hanem hogy ki legyél békülve önmagaddal. Nálad ez hiányzik, ezen változtass;)

2011. okt. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!