Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni a...

Hogyan lehet legyőzni a paraflash-t? (fű)

Figyelt kérdés

Nem érdekelnek azok a vélemények, akik szerint a drog rossz. Tudom magamtól is, tehát kérlek titeket, a kérdésemre válaszoljatok!


(marihuana, marijuana, cannabis, kender, spangli) -->csakhogy többen rátaláljatok a kérdésemre ;)


2011. márc. 5. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem kell betépni. :P


Mivel alapszabály, hogy jó ha van ott valaki, akiben megbízhatsz (és nem tépte szét az agyát mint te), ezért ő segíthet téged "kihozni" belőle. Csak át kell terelni a gondolataidat. Egyedül nem nagyon fogsz kimászni, mivel tudatmódosító hatása alatt vagy akkor.


Ne lépj a fűre! Inkább szívd el...

2011. márc. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Katzz válasza:
A paraflash az egy érdekes dolog, nálam az egész tudatmódosult állapotot úgy tudom irányítani, mint amikor rájövök álmomban, hogy álmodom. Persze nekem is sok tapasztalat kellett hogy elérjem ezt a szintet. Egyébként korábban azt csináltam, hogy nyugis zenét raktam be, becsuktam a szemem és valami olyanra gondoltam amit szeretek. Egyébként rendes marihuána, vagy ilyen "legál" biofű? Mellesleg, gondolkozz el rajta, hogy abbahagyod, én is abbahagytamm, nem mondom hogy rossz volt az az időszak amíg csináltam, de jobb így. :)
2013. máj. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!