Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni vereked...

Hogyan tudnám legyőzni verekedésben?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam aki már megbukott,14 éves.Ő birkózott,kb.75 kg lehet.

Állandóan piszkál,ha elmegyek mellette lökdös,pl. ma is úgy meglökött hogy bevertem a lábam nagyon a radiátorba.Mindenki fél tőle az osztályból. Na de nálam már betelt a pohár. Ha mégegyszer meglök,biztos hogy neki esek akkor.Kb. az egész osztály a pártomon van szóval lenne még segítő. Én 12 éves vagyok, kb. 50 kg ,naponta kondizom.Hogyan tudnám legyőzni a verekedésben?Milyen ütések,rúgásokat kell alkalmaznom és hova? Hogyan védekezzek? Kérlek írjátok le ezeket. Előre is köszönöm


2011. ápr. 27. 17:42
1 2
 1/18 anonim válasza:
Ez egy nagy FAKE (12 évesen kondi?:):O). Viszont, ha mégsem hülyeség (amit természetesen kétlek, bár kitudja manapság), akkor inkább szólj a tanárnőnek, bácsinak és majd elintézik ők. Ha ez által csak még jobban piszkál a gyerek, akkor majd szépen kicsapják és kész.
2011. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Figyelj,nem Fake. 12 éves vagyok,de ettől még ilyeneket szoktam csinálni: fekvőtámasz,felülés,hasprés,fekvenyomás,...stb.


Figyelj,de ha szólok tanárnéninek meg tanárbácsinak akkor meg mégjobban piszkál,lökdös stb. Kérlek a kérdésre válaszoljatok hogy:Hogyan tudnám legyőzni a verekedésben?Milyen ütések,rúgásokat kell alkalmaznom és hova? Hogyan védekezzek?

2011. ápr. 27. 18:07
 3/18 anonim ***** válasza:

:'DDD ez vicces.

nem kell ám nagyon hosszú "verekedésbe" bonyolódni, bőven elég annyi, ha egyszer orrbavágod, egyszer meg tökön rúgod (választható sorrendben), valószínűleg nemlesz olyan állapotban hogy visszatámadjon:DD

de ha mégis megteszi, próbálj meg ne túl közel kerülni hozzá, mert a súly-magasságtöbbletét akkor kihasználhatja. inkább maradj ütéstávolságon kívül, egyszer-egyszer odaugrasz, megcsapod aztán elugrasz, valahogy így.


azért nem semmi, hogy holnap 6 leckéből írok TZ t töriből, ehhez képest egy vadidegen 12 éves gyereket tanítok verekedni egy fórumon :'DD


15F

2011. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
most azt hiába írnám le, hogy balegyenes-jobbegyenes-balcsapott-jobbkülsőcombrúgás kombó, mert úgyse tudnád alkalmazni, technika hiányában (főleg mivel gyúrsz, eleve lassabb vagy), szóval inkább erőből üss - persze célozz:'D
2011. ápr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Teljes erőből egy gyomorszájas hasznos lehet?
2011. ápr. 27. 18:13
 6/18 anonim ***** válasza:

hasznos,de rossz ötlet!!!


Olyat kell csinálni,ami után nem marad lila folt és nem lesz belső vérzése...

Mert akkor le tudod tagadni hogy te voltál...haverjaiddal suli után az udvar egy eldugott részében kapjátok el...

Ott kel ütni vágni amíg csak bírjátok,de mondom ne legyen látható,csak fájjon neki!!!

Legjobb a bal és jobb horog....általában azok nem látszanak,kivéve ha akkorát tudsz ütni mint a bokszoló nővérem...na akkor a szája is kicsattanhat...

De azért akkorát biztos nem tudtok még ütni:)

A párja egy k1-es (vagy mi,valami küzdősportot űz) egy böhöm nagy állat,ő azt mondja lábbal általában spiccel kell rúgni oldalról és a combjába,mert ott váj,nem véletlen hogy a halálos injekciókat oda adják...


Remélem tudtunk segíteni:)

2011. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

ja és az én tippem kimaradt...

Gondolom fiúk vagytok,úgyhogy rúgd a gyenge pontját...:)

2011. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,főleg az utolsónak!
2011. ápr. 27. 19:10
 9/18 anonim ***** válasza:

inkább ne spiccel, hanem sípcsonttal trafáld el a külső combját, ha már ott vagy. jobban bezsibbad, mint egy kiadós medvepuszi, és pár napig nagyon sántít majd, de aztán elmúlik :D


majd írd meg mi volt

2011. ápr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

jaja :D Thai boxoltam vagy 5 hónapig.. nem sok, de szétszedtek xD


és csak sípcsontal, külső combját, izomból :D

úgy összeesik, még lehet összeis pisálja magát :D

Adok videó linket :D


Mondjuk egy ilyet beleküldessz a comjába , összesesik :)

http://www.youtube.com/watch?v=rPddN8JD2eM&feature=relmfu


jaés, értelemszerűen ha jobb lábasvagy, akkor jobb lábbal rúgsz, tehát az van hátul.

ha bal, akkor pedig az ellentéte.

Na remélem segítettem!

CSAK SÍPCSONTAL :D

2011. ápr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!