Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Sakk-matt helyzetb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Sakk-matt helyzetbe kerültem és nem tudom mi lenne a helyes döntés. (Veszélyes terület, Szerelmes sztori következik)

Figyelt kérdés

Szóval eléggé bonyolult a sztori. Van egy barátnőm akinek van (volt) egy pasija és annak egy haverja.


A haverjával összeakartak hozni. Sajnos nem jött össze a dolog, nem illettünk össze. túl félénk volt én meg túl domináns. nos, a barátnőm szakított a pasijával és csinált még egy olyan dolgot ami miatt haragszom rá. (nem utálom, csak csalódott vagyok)Nekem mindig is bejött a pasija, csak mivel a barátnőm ott van ezért ugye TABU

.

mindig hülyéskedtem vele, szórakoztunk, flörtöltünk. Ölelgettem és mondogattuk egymásnak, hogy mi lenne ha?

Amikor szakítottak tök ki volt bukva és igazából én ápolgattam a lelkét és törődtem vele. Miatta nem mentem suliba nehogy valami hülyeséget csináljon.

És most 1 hónappal a szakításuk után bevallotta hogy rohadtul bejövök neki. Ahogy vagyok. És szegény úgy szenvedett, hogy nem jöhet össze velem. És látom, hogy szeret.


Egyébként ti ilyen srácot még nem ismertetek. tényleg férfi. De közben aranyos, érzelmes de nem úgy mint egy buzeráns. Egy szóval különleges és nem utolsó sorban vicces. De a probléma az, hogy a barátnőm (aki mellesleg úgy kidobta őt mint a szart) szerintem megsértődne. Akkor ott a srác haverja aki belém van zúgva. És nem akarok egy 4 éves barátságot megszakítani. Én nem érek meg ennyit. Soha nem is értem. De ő azt mondja igen.


De végülis nem miattuk hanem magam miatt is. Erkölcsileg. egy nagy p***a lennék. De nagyon bírom és ÁÁ.


Valaki segítene? xD Bocsi a hosszú szövegért. 15/L


2011. máj. 17. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát... most döntened kéne a barátnőd és a pasi között... hát szerintem hozd fel a témát a barátnődnél, és kiderül h milyen a kapcsolata a volt pasijával, de am sztem járj a pasival és ne mond el a barátnődnek!
2011. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta: Felőlem. De olyan bosszúálló a csaj, hogy eszméletlen. biztos megint próbálkozna nála és a srác hiába tagadja még szereti egy kicsit. :/
2011. máj. 17. 20:21
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg egy barátság többet ér mint egy pasi. a barátság szólhat örökre de a pasival való kapcsolat nem biztos, főleg h csak 15 vagy..:/
2011. máj. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Első válaszoló, az úgy elég macerás lenne. Én nemrég pont ugyanebben a helyzetben voltam, azzal a különbséggel, hogy én voltam a barátnőd szerepében... És nem én dobtam ki a pasit, hanem, ő engem. A kedves "barátnőm" másodjára csinálta ezt velem, mind a kétszer hihetetlenül fájt... És - kérlek ne nézzetek hülyének - de mind a kétszer megbocsátottam neki. 3 éve elválaszthatatlan barátnők vagyunk, és eddig minden másban igaz barátként viselkedett. Ezeket leszámítva, még egyszer sem árult el. Ha a barátnőd olyan, mint én, mázlid van. Ha kicsit sértődékenyebb, hisztisebb, akkor szerintem óvatosan próbálkozz. Ahogy észrevettem, te is nagyon szereted a fiút, és ő is téged, ez jó. Ha a barátnőd megértő típus, előbb talán azzal próbálkoznék, hogy megbeszélem vele a dolgot.
2011. máj. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
khhm...Elnézést kicsit rosszul írtam le. Nem a legjobb barátnőm. Egy haver az osztályból. Akivel sokat röhögök. De nem sok mindent osztok meg vele. Ő olyan típusba van hogy a legjobb barátnőm sohasem lesz de jó vele lógni.
2011. máj. 17. 20:30
 6/11 A kérdező kommentje:
De a srác haverja az igazi probléma. nagyon szeretem őt mint barát, komolyan imádom. De csak barát. és ő ezt tudja is meg érti. Csak sajnos ő többet érez
2011. máj. 17. 20:31
 7/11 A kérdező kommentje:
A pasi meg mondom. Illedelmes és romantikus típus. Nem vagyok naiv sohasem voltam az. És őt tényleg az akit én nem érdemelnék meg. Nem tudnék vele játszani és ez rohadt nagy szó. Aranyos..és képzeljétek magatok elé a legjobb pasit a világon. mármint belsőleg a legjobb. És azt szorozd fel ezerrel. Mintha egy filmben lennék xD És nem tévesszen meg a korom.....
2011. máj. 17. 20:36
 8/11 anonim ***** válasza:

Az sem mindegy,hogy mennyi ideig jártak a másik lánnyal és mikor szakítottak?

Mert ha rég szakítottak és csak rövid ideig jártak,és a csaj azt mondta,hogy 'felőlem',meg nem is olyan jó barátnőd,akkor sztem mehet.


De ha évekig jártak és nemrég szakítottak,akkor semmiképp.

2011. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, elvileg a barátság fontosabb. De! Ha a barátnőd elvárja tőled, hogy lemondj a pasiról, csak a barátságotok miatt, te ugyanúgy elvárhatod tőle azt, hogy ne problémázzon azon, ha esetleg összejöttök; pláne úgy, hogy ő dobta ki a pasit. Nekem is jó pár ember van a környezetemben (nő, férfi egyaránt), aki szakított a párjával, összejött mással, aztán mikor rájött, hogy az exének is sikerült vkit összeszedni, már vérig van sértve, hogy mit képzel magáról, hogy sikerült rajta túllépni...


Én belevágnék.

21L

2011. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
majdnem 1 évig jártak. A srácban mély nyomott hagyott de már lassan odáig fajult a dolog hogy szívből utálja a csaj. a csaj meg röhögve mondta el nekem hogy szakítottak és már mással kufircol. Yep ..:)
2011. máj. 17. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!