Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ide írják sokan a...

Miért ide írják sokan a kérdésüket?

Figyelt kérdés
Ha google-ba írnák,hamarább kapnának rá választ.
2011. márc. 6. 18:13
 1/5 anonim válasza:
De itt jókat lehet röhögni a sok hülyeségen.
2011. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert sokan személyes tapasztalatokra kíváncsiak, praktikákra, tanácsokra, ami nem feltétlen van benne a google-ben, vagy sokat kéne keresgélni.
2011. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. lusta ott keresgélni és mást dolgoztat

2. keresett, de nem találta

3. keresett, talált, de még kíváncsi más emberekre is

4. mamát ideültették, google-t nem ismeri, de ez az ablak nyitva volt? :D


Meg sok kérdésre nem ad választ a google.

2011. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsen igazatok. A google, egy olyan oldal, mely a beírt szavakat, szókapcsolatokat használó oldalakat adja ki. Ami lehet, pont a gyakorikérdések. Ez az egész oldal, pontosan azért jött létre, hogy a kérdések megválaszolásával, kisegítsen másokat, s lehet, hogy nem csak azt az embert, aki a kérdést feltette, hanem akár az is, akinek egyszerűen ezt az oldalt, s a benne található válasz(okat) dobta ki a google. Ám ha megnézed, sokan vannak olyanok is, akik már megpróbáltak választ kapni a kerdésükre, a google, segítségével, de ez a kísérletük, kudarcot vallott. Ez az én véleményem.
2011. márc. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
(20:14- es vagyok) Az elöttem 2 -vel szólóknak, igazuk van.
2011. márc. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!