Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy srác és a...

Tetszik nekem egy srác és a suliba jár begböktem ő vissza bökött és meg akarnám ismerni, de nem tudom hogy ha ráirnák fb-on akkor mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit irjak neki?
2011. nov. 12. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha visszabökött, az csak jó jel. Szerintem egyszer írj rá hogy:

" Szia. Kicsit unatkozok, nem gond ha beszélgetnénk? :)"

vagy ha rámenősebb vagy:

" Szia. Szeretnélek kicsit jobban megismerni..."

Vagy valami ilyesmi... ne legyél túlságosan elájulva tőle, inkább csak valami kis okkal kezdj vele beszélgetni. Csak lazán és természetesen.

2011. nov. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
oohhh,köszi de azért nem gáz ha egy lány ráír most nem ? :/
2011. nov. 14. 13:37
 3/6 Stella90 ***** válasza:
hát basszus...azért mert visszabökött azon a szaros fészbúkon, te már a babacipőt kötögeted? tényleg ne vedd sértésnek...csak nem értem, hogy miért a fészbúkos dolgok miatt ítélitek meg, hogy akar-e valamit...miért nem találkozol vele inkább, minthogy ráírnál? szerintem sokkal jobb lenne...és legalább kiderülne, hogy akar-e valamit...bár szerintem ez a bökdösés nem jelent semmit az ég világon...
2011. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Stella90 ***** válasza:
ha már elég nagynak érzed magad ahhoz, hogy kapcsolatod legyen, akkor legyél elég nagy ahhoz is, hogy odamenj vagy egyáltalán beszélj vele és ne a fészbúk mögé bújkálj...persze neten keresztül sokkal egyszerűbb...pff
2011. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez részben igaz...:D
2011. nov. 19. 17:31
 6/6 A kérdező kommentje:
hát.ez a pasi nagyon bunkó de szarom le ettől nm omlik össze a föld.:) am meg van másik.=D
2011. nov. 25. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!