Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyenek a pakisztán férfiak?

Milyenek a pakisztán férfiak?

Figyelt kérdés
1hónapja vagyunk együtt. eddig még csak randizgattunk. angliában éltünk eddig külön, hazajöttem látógatóba és hozzá megyek vissza, és együtt fogunk élni. tudnátok segiteni abban h milyennek kell lennem egy arab férfi mellett aki a vallását gyakran mellőzi?
2011. márc. 6. 20:20
 1/7 anonim válasza:
Először is ne hívd arabnak, mert a pakisztániak nem azok. Nemzetisége sokféle lehet, az országot rengeteg nép lakja.
2011. ápr. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem legyel onmagad. Nekem is pakisztan baratom van mar feleve, es nem, nem arab, az arab az masfele.

Nekem azt mondta a baratom, hogy legyek onmagam, ne hazudjak neki es ne csaljam meg. Szoval szerintem senki kedveert ne valtozz meg, mert mindegy hogy milyen vallasu ha egyszer nem felelsz meg neki, akkor igyse ugyse fogsz. Ha meg igen, akkor orulj neki, es sok boldogsagot :)

2011. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Neharagudjatok hogy megjegyzem de ez a kerdes nem fura egy kicsit?

HOgy hogy milyenek kell lenni egy Pakisztanival?

Egy kicsit erdekes?

Mintha azt kerdeznem hogy kell karbantartani egy polski Fiatot.

Nem jutott eszembe rosszab auto marka.

Elnézést!

2011. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Remelem nincs Harag az uto hozzaszolasert.

[link]

[link]

Talaltam egy ket kepet a Pakisztani elet stilről , en nemis tudom hoyg köllene hozzaalni a Pasashoz

Ha a kedvebe akarsz jarni tegyel a fejedre kendot Jo bugyolalad be magad

[link]

az ember biztos jo budos , no de hat ez azzal jar

Meg a Csávo biztos orul a dolognak

2012. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Abdul Zsóka válasza:
70%

Sziasztok


Nekem is pakisztáni a férjem és in sallah jó tapasztalataim vannak. 2 éve ismerkedtünk meg és már van egy 15 hónapos kisfiunk. Ebből ki lehet számolni, hogy meglehetősen gyorsan jött a baba. Imádjuk őt, és egymást is. Előző házasságomból van két nagyobb gyerekem és velük is jól kijön.Nem mondom, hogy nem szoktunk összekapni, de ez mindenkinél előfordul. Aki azt mondja, hogy nem az hazudik.Már voltunk vele Pakisztánban a családjánál is egy hónapig. Mindenki nagyon kedves és vendégszerető, nagyon figyeltek és vigyáztak ránk. A gyerek náluk nagyon fontos, mindig vigyázott rá valaki, hogy én tudjak pihenni.Jól éreztük magunkat, bármikor mennék megint szívesen csak drága a repülőjegy.Én sem hordok kendőt meg ilyesmit, de azért mert szeretem nem eszem disznóhúst és nem iszom alkoholt sem. Bár ezelőtt sem sokat fogyasztottam ezeket.

Naponta ötször imádkozik, nagyon fontos neki a vallás és én ezt tisztelem. Sokat beszélgetünk erről is.Az biztos, hogy Ő nem fog részegen megverni, megcsalni. Azt mondta, hogy ha valami elromlik azt nem kidobni vagy kicserélni kell hanem meg kell javítani.Úgyhogy akinek rossz tapasztalatai vannak azokat sajnálom, akiknek meg minden információ nélkül rossz a véleményük azokat szánom.

Üdv mindenkinek.Zsóka

2013. jan. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%

Ez most vicc?

En jartam Londonba meg Sheffieldben a pakisztan negyedekbe

meg nem tudom milen vallasrol beszelsz regelente atszurjatok a csigat es meg mozog is gondolom orakig

gyonoru vagy meg a csavo is

ez igen ez vallas,ehez csak gratulalni lehet

2013. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Abdul Zsóka válasza:
Nem tudom kinek szólt ez az utolsó hozzászólás és nem is értem mire gondolsz. Milyen csiga mi van?
2013. jan. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!