Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most igaza van, vagy nincs?

Most igaza van, vagy nincs?

Figyelt kérdés

Van valaki akivel ma kellett volna találkoznom, de balesetem volt és amikor hívtam nem vette fel, hogy szóljak neki, hogy kések. Az előbb egy nagyon megalázó szöveget tett ki egy közösségi oldalra rólam. Már most érzem, hogyha írnék neki egy sms-t vagy hívnám én lennék a bűnbak mert bajom lett.

Szerintetek most mit csináljak?


2011. márc. 6. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalra írj a balesetedről, érezze ő kínosan magát.
2011. márc. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már 2x is írtam neki, de kitörli.
2011. márc. 6. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Aki közösségi oldalakon éli a magánéletét az alapból 1 gyökér.
2011. márc. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
írd ki a te oldaladra,hogy mi a helyzet és bővítsd a kiírásodat azzal,hogy megosztod mekkora ... ha már törli állandóan..
2011. márc. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a második válaszolóval,ha valaki ekkora gyökér akkor nem érdemes vele foglalkoznod.
2011. márc. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írd ki a saját oldaladra is meg a közösbe is és úgy írd hogy benne legyen a neve is - a facebookos- és @ legyen előtte mert akk megjelenik az övén is.


Jah és szopogasson fagyit a kis eccerű!

2011. márc. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pofakönyvezéssel csak a gond van, tessék újabb példa :))
2011. márc. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ez egy idióta barom lehet.nem h aggódna h nem e esett bajod még neki áll feljebb?? mennyen a pi...
2011. márc. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!