Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan, hogy azt mondták...

Van olyan, hogy azt mondták elhalt a magzat mert nincs szívhang 7-8 hetesen, de Ő várt és igaza lett mert később beindult a kis szíve?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát 7-8 hetesen már látszania kellene,hacsak nincs elszámolva a hét!!!!Mert az én terhességem pl. a mensu előtti nap fogant,így 2 héttel kisebb volt a terhességem,mint azt a dokik számolták volna ha hagyom!!!
2011. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen nem nagyon van..részvétem.
2011. jún. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
van, de akkor el volt számolva terhesség, mert 7 hetesen már pulzlnia kell a szívánek. Hány hetesen indult be? Vagy csak reménykedsz, azért kérdezed?
2011. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, ha nincs szivhang, akkor nem él a baba, és késöbb sem fog beindulni.
2011. jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Olyan nincs, hogy "később beindul". akkor el lett számolva.
2011. jún. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, hogy a doki szerint nem volt szívhang, de később lett.

7+3 nem volt szívhang, a doki 3 nappal később be akart fektetni hogy elvegyék, de nem hittem neki, a 3. napon visszamentem, és addig veszekedtem, amíg megnézte ő is, meg egy kollégája is, és volt szívhang.

Őszintén megmondtam a dokinak, hogy csalódtam benne, pedig évek óta hozzá járok, és mondtam is, hogy szerintem későn fogant, a késés után 8 nappal lett először pozitív a teszt, de ő nem hallgatott rám. Azóta megszületett a fiam és még most is beleborzongok, ha rágondolok, hogy majdnem nem lett:(


Nézesd meg magad mással is, és csak több egybehangzó véleménynek higgy!

2011. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Már nem szokás ilyen hamar műteni. Várni szoktak 2 hetet legalább,hátha magától elindul a vetélés,ami "normál" esetben meg is történik. és természetesen a 2 hét után újabb ultrahang
2011. jún. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak van igaza! Ma már várni szoktak 1-2 hetet, még akkor is, ha biztosan tudják, hogy elhalt a magzat, mégpedig azért, hogy magától kilökje a szervezeted. Van, hogy teljesen kilöki, kitisztul magától, ilyenkor nem kell abortusz, de van olyan, hogy csak részlegesen ürülsz ki, ilyenkor sajnos abortusz a vége. Hidd el, ez így van. Nálad 2 variáció lehet, az egyik sajnos az elhalt terhesség, a másik a rossz terhességi hét számítása. De előbb-utóbb kiderül! Sajnálom, ha elmegy a babád, de hidd el, hogy nem véletlenül megy el! Nekem is elment, nagyon nehéz volt, de túl kell lépni ezen, és csak az forogjon a szemed előtt, hogy el kellett mennie, mert beteg lett volna! Pihensz egy kicsit, és újra belevágtok a babaprojektbe! Kitartást!
2011. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nálam úgy volt, hogy a mensi szerint 8 hetes terhesen mentem először nőgyógyászhoz. Szívcsópulzáció sejthető, ezt mondta, de hogy a magzat mérete egy 6 hetesének felel meg. 2 hét múlva kellett visszamennem, azt mondta, meglátjuk, fejlődik-e, ill. lesz-e rendesen szívhang. Végülis kiderült, hogy a baba később fogant, szerintem a kimaradt mensi előtt pár nappal. Most vagyok 18 hetes terhes.

Szóval olyan lehet, amit előttem is írtak, hogy elszámolták.

2011. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nálam nem vártak egy hetet sem a műtéttel!

Három napon belül megcsinálták.

Mindkét elhalt magzatom 9 hetes volt.

Az egyiknél korábban (7 hetes) volt szívműködés, a másiknál el sem indult, az elejétől nem fejlődött olyan ütemben, ahogy kellett volna (9 hetesen 7 hetesnek felelt meg).

Nálam igaz egyértelmű volt, hogy a petezsák eldeformálódott, és sajnos nem életképes.

Egyébként én is hallottam olyan esetről, hogy már el akarták venni a babát és mégis megmaradt!

Ragaszkodni kell újabb vizsgálathoz és másik szakvéleményhez!

2011. jún. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!