Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a pasi mindig az anyját védi, még akkor is, ha az anyjának nincs igaza?

Figyelt kérdés

Barátommal mindig ezen veszekszünk. Akármit csinál az anyja, akárhogy viselkedik velem, akármekkora bunkó velem, akkor is MINDIG az anyjának ad igazat, és mindig őt védi, mintha egy szent lenne, egy földre szállt angyal, aki akármit tesz, azt csak jó szándékból teszi, akinek nincsenek rossz tulajdonságai, aki megkérdőjelezhetetlen, aki tökéletes, aki egy született csoda, és én csak eltörpülök mellette...

Én ebbe már komolyan belefáradtam. Inkább benyelek mindent, és nem szólok semmit, mert tudom, hogy az lesz a vége a dolognak, h az én k*rva anyámat, csak már rohadtul unom ezt az egészet.


Mással is van ilyen?


2011. okt. 26. 15:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
48%

a pasik az anyjukhoz állnak a legközelebb és őt szeretik a legjobban. ez nem olyan szeretet mint ahogy téged szeret, hanem mást. el kell fogdnod, hogy

1. anya

2. csaj

3. haverok


a lányoknál pedig az apa a legkedvesebb (tapasztalatom szerint) barátnőm apja akármilyen hülyeséget csinál csak védi. lány esetében:


1. apa

2. fiúbarát

3. barátnők

2011. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát én fiú vagyok,és a barátnőmet védtem az anyámmal szemben,a számból segget csináltam,mert a barátnőm elhagyott és az anyámnak lám igaza lett
2011. okt. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert az anyja. Ő szülte, ő nevelte fel.

Őmiatta kár is vitatkoznod, mert nem kérheted tőle azt, hogy válasszon kettőtök között.

2011. okt. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
16:02-Azon nem gondolkodtál, hogy azért hagyott el a barátnőd, mert elege lett az anyádból?
2011. okt. 26. 16:04
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért hagyott el nyugi márt tudom a választ
2011. okt. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Anyám nagyszerű asszony, akinél jobb anyát nem kívánhattam volna. De, mindig az "ő piciny fiacskája maradok", hiába vagyok egy nagydarab állat. Ergo a barátnőimben potenciális veszélyt lát, akik tönkre akarnak engem tenni. Ezért jellemzően szívatja őket rendesen, pláne ha nem felelnek meg az ő nekem szánt ideáljának.


Mit lehet ilyenkor tenni? Anyám mellé állok, aki egész életemben át támogatott és mindig jót akart nekem, vagy a barátnőm mellé, akit szeretek és nem akarom, hogy valaki közénk álljon? Nehéz ügy hidd el. Én azzal oldom ezt fel, hogy relatíve keveset találkozik egymással a két személy. Egyedül élek, így menedzselhető, de így sem elégé.


A barátodtól mondjuk elég érdekes, hogy sosem próbál azért védeni, mert annyit el lehet érni, hogy ne érezd magad sz*rul emiatt.


26/F

2011. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Magyarán, ha igazán szeretne, és nem csak egy lyukat látna bennem, akkor néha kiállna mellettem is. Értem.
2011. okt. 26. 16:34
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ez a pasi túlságosan függ az anyjától. És fél szembeszállni vele. Anya úgy ugráltathatná ahogy akarja.


Te ezzel úgyse tudsz mit tenni ha ö ilyen beszari vele szemben. Ez nem fog egyről a kettőre megváltozni.

2011. okt. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja meg még az a vicces. Hogy itt vagy neki te támasznak, és azt hihetnéd hogy majd pont ettől bátrabb lesz anyjával szemben. Erre épp az ellenkezője. Röhejes, már csak azért is mert lehetetlen hogy mindig igaza legyen, mért nem kéri már meg akkor anyucit hogy élje helyette az életét. Ha önálló álláspontot foglalni is képtelen.


Meg ez sose vitázott még anyukájával vagy mi? Kis korában se??

2011. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az apukája meghalt, amikor 2 éves volt, azóta csak ő van az anyjának. Jól írtad, az anyja úgy ugráltatja, ahogy csak akarja.


Ketten élnek együtt, az anyja 59 éves. Konkrétan érzelmileg zsarolja a gyereket, mert mindig eljátssza, hogy halálos beteg, és emiatt a barátom nem mer elköltözni otthonról, mert jajj mi lesz, ha anyucival történik valami.


Meg kb. mindent a fiával csináltat meg, fél percenként ugráltatja valami sz@rságért...


Néha azt érzem, hogy levegőt se tudna venni barátom nélkül.


Érdekes, amikor pár napig nem beszél az anyjával, ég és föld a különbség, mert nincs aki ellenem hangolja...


Igazából azt érzem, hogy az anyjának az se lenne elég jó, ha szent szűz Mária lenne a fia barátnője, mert neki csak annyi a lényeg, hogy maga mellé láncolhassa.


Nincs pasija, nincs kutyája, se macskája, nincsenek barátai, nincs senkije.


Oké, egyrészről sajnálom persze, de akkor sem tudom ezt maximálisan megérteni, hogy miért kell ilyennek lenni.


Meg egész életében dohányzott az anyja, még akkor is, amikor terhes volt barátommal, és megemlítettem a pasimnak, hogy ez nem feltétlenül volt valami kedves dolog az anyjától, de persze emiatt is én lettem a g*ci...


Na mindegy, nem szaporítom tovább a szót, a lényeg, hogy 24 évesen már el lehetne vágni a köldökzsinórt.

2011. okt. 26. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!