Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megengedjem neki hogy itt...

Timido kérdése:

Megengedjem neki hogy itt töltsön még el 2 napot vagy ne?

Figyelt kérdés

lejött ismerősöm hozzám meglátogatni, de tudta hogy csak barátok vagyunk,és nem több.

nem is ez a gond

hanem az, hogy folyamatosan panaszkodott, lehetetlen vele együtt élni. behordta állandóan a szobába az ételt, nekem kellett költeni a kajájára, állandóan a seggemben volt, az én szobámba, a gépet követelte, azt kérdezgette mit csináljon, mert unatkozik. sokszor emv olt hozzá türelmem, így bunkóbb stílusban válaszoltam. veszekedtünk

mindig azt mondogatta hogy milyen éhes, alig van ereje stb.. mikor volt neki is pénze, egyszerűen csak lusta volt. főznöm kellett neki, mert egy csomag rizst nem tudott megfőzni. amikor sütött, úgy odaégette, hogy körömmel kellett felkaparnom a kormot.

elküldtem egy motelba erre a három napra, tegnap ment, és még hétfőn azaz ma, kedden ott lenne. szerdán reggel megy haza. errefel ma írt nekem egy smst, hogy hogy szenved ott a hotelba, nem tud semmit sem csinálni, unatkozik stb.. és hogy hadd jöjjön vissza.

de nekem ebben az egyhétben olyan szinten tönkretett, hogy megyek a dokihoz székrekedés problémával. ha megbántanak, egyszerűen elsírom magam, annyira kivagyok készülve.

amikor elmeséltem ezt mamámnak hogy miket csinál, egyszerűen sirva fakadtam. nem akarom visszaengedni. nagyon bunkó lennék? vagy vissza kéne? vagy mit tegyek? mit mondjak neki?


2011. márc. 7. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én tuti nem engedném, de hogy az ilyen embereket nem kamálom és nem szívesen barátkozom velük, az is fix.
2011. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne engedd vissza! Ha idegesít, ne tartsd magadnál, az ilyen emberek csak élősködők. Biztos meg van az oka, hogy otthonról is kitúrták. Hagyd kint az utcán. Nem fog megsértődni, ne izgulj, mert legközelebb, amikor ismét szüksége lesz rád, fel fog keresni. Akkor is utasítsd el nyugodtan. Nem vagy te hajléktalan szállós, hogy mindenkit befogadj. Ismerős helyzet, mert én is voltam hasonlóan, csak mi az első alkalommal dobtuk is az utcára, nem voltam hajlandó tönkretenni az életünket vele.
2011. márc. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!