Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tényleg használ? Mennyibe kerül?

Tényleg használ? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Olvastam sok helyen, hogy izzadás ellen Solutio antisoduricát használtak.. ez tényleg jó? és ha valaki használt ilyet, meg tudja mondani, hogy kb mennyibe került?
2011. márc. 8. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
eleve nincs olyan szer ami meggátolná h izzadj.de te csak pazarold a pénzed a hülyeségre:)
2011. márc. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, de köszönöm hogy rám szántál fél percet az életedből.:)(N)
2011. márc. 8. 14:34
 3/7 DannyZuko ***** válasza:
max a szagát tudod elvenni és minimálisan elfedni a pólusaidat, hogy később izzadj. ahol meleg van, ott biza izzadtság is.
2011. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is használtam,nekem nem jötte be az ára pár száz forint,nem sok.
2011. márc. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezeket nézd meg:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egyeb-kerdesek__1582..

[link]

ennyit dobott a gép. :)


Doki mond jókat.

Am meg nyáron mindenki izzad - anno én se annyira, de már én is...-.- globális felmelegedés :D:D nah de lényeg, hogy max. elfedni lehet a szagokat, maga az izzadás arra van főként, hogy a hőháztartásod kiegyensúlyozott legyen, és ne főj meg szó szerint - amúgy az egy súlyos betegség aki nem izzad, nem mehet sose napra, max. szkafanderben...


Étrend, stressz stb. biztos segítene vmennyit.

2011. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
figyu én csak próbállak lebeszélni ezekröl a dolgokról.nem lesz olyan szer ami valaha is meggátolja majd az izzadást ilyenekbe nehigyél.a tesnek mindíg kell izzadnia ez egy normális folyamat.ez olyan mint a tabbletták amik mellnövesztők.ez nagy baromság!!
2011. márc. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit te írsz, az hintőpor, tartozik hozzá folyadék is. Nekem a hónaljamra kellett három éve, mert nagyon büdös voltam. Egy hétig éjszakára kellett bekenni a folyadékkal, de én két nap után sebes lettem, doki mondta, hogy ezek szerint tényleg nagyon meg vannak duzzadva az izzadtság mirigyeim, abbahagytam a folyadékot, csak port használtam és mikor meggyógyultak a sebek újra használtam egy hétig a folyadékot. Azóta csak heti 2x folyadék éjszakára, minden nap hintőpor, nem használok izzadtság gátlót. Bármelyik testhajlatba jó, ami izzad. Kb:800 forint, és 3-4 hónapra elég.
2011. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!