Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ valaki Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ valaki Pharmatex fogamzásgátló hüvelykrémet? Hány adag van benne? Mennyibe kerül? Szaga van, vagy semleges illatú? Ha ismertek megbízható, sikosító hatású hüvelykrémet, akkor szívesen fogadom.

Figyelt kérdés
Miután megszületik a babánk,szeretnék hormon mentesen védekezni,ezt találtam a legmegfelelőbbnek.
2011. máj. 29. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak akkor védekezzetek,ha nem baj,ha esetleg becsúszik egy tesó.Nagyon sokan esnek teherbe mellette.
2011. máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hormonmentes fogamzásgátló: óvszer. sokkal sokkal biztonságosabb, mint ezek a hüvelykrémet meg kúpok. ezek mellett nagyon sokan esnek teherbe, nem egy ismerősömnek is sikerült már.
2011. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak akkor nem biztonságos, ha nem megfelelően használod. A használati utasítást 100 %-ban be kell tartani különben fölöslegesen használjátok.

Egyébként a hatékonysága egyenlő a gumiéval.

A krémben 6 db van. Szerintem iszonyatosan drága. Én nem használtam túl sokáig mert macerás és nem éri meg.

Ha hormonmentes fogamzásgátlásra vágysz, ami nem az óvszer akkor én inkább a pesszáriumot javaslom.

2011. máj. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi azt használjuk, de csak úgy, h nem élvez belém a párom. Egyébként van 2 fajta Pharmatex krém, az egyikben külön van 6 kis adag (az tényleg nem éri meg), a másik meg egy nagy tubus, ami jóó sokáig elég nekünk. Így jobban megéri, mint állandóan óvszert venni. sokkal...Van egy kis szaga, de csak akkor érzed, ha közelről direkt megszagolod.
2011. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Az óvszerrel nem vagyok kibékülve-szeretem érezni a páromat,ezért gondoltam a hüvelykrémre.

2011. máj. 29. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát... Igazából így sem jársz vele jobban. Annyira bevonja a hüvely falát, hogy szinte annyit sem lehet érezni mint a gumiban. Akkor már inkább a kúp.
2011. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Önmagában csak akkor használjátok, ha nem baj, ha becsúszik a kistesó.
2011. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!