Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Voltál már sötétben egy...

Voltál már sötétben egy temetőben?

Figyelt kérdés
Milyen volt ? Esetleg észleltél valami furcsa jelenséget, vagy valami furcsa érzést ? Én is tervezem hogy sötétbe kimenjek a temetőbe. Szeretem az ilyen dolgokat.Vagy esetleg írjatok egyszerű démon vagy szellemidézési dolgokat.Ezeket meg kiszeretném próbálni.Köszönöm
2011. márc. 8. 16:34
 1/5 szamóca. ***** válasza:
megfogja fogni a bokád egy veterán harcos csontos keze. ne viccelődj ilyennel, a maga helyére temet és ezzel kiszabadítod a gonoszt. aztán mit csinálunk majd mi, még elők, ha jönnek a zombik?!
2011. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat kértem!!!

Amúgy én se nagyon hiszek a szellemekben.De egyszer mindent kikel próbálni.

2011. márc. 8. 16:44
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
A hajszárítós fürdőt próbáltad már? "mindent ki kell próbálni"... tényleg?
2011. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szamóca. ***** válasza:

ha hinnél benne elképzelnéd hogy amit leírtam igaz.

ne legyél bohóc, ne szégyenítsd meg mások halottait. meglátnám hogy nagypapám sírja mellett gyertyákkal szellemidézel, kántálsz én fektetnélek be mellé.

2011. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tetris ***** válasza:

Mi lenne, ha a temető közvetlen szomszédságában laknál? És ha még ráadásul huhogna is időnkéént egy éjszakai bagoly? Plusz mondjuk jönne a vihar mennydörgéssel, meg szélviharral? Tördelné az ágakat? Esetleg valaki kificamította a bokáját és segítségért kiáltozik az egyik sírnál?

Betojnál mi?

2011. márc. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!