Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Velem lehet baj? Ez valami...

Velem lehet baj? Ez valami "betegség" vagy mi?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és eddig is jobban szerettem sötétben mászkálni, de ez alatt a tél alatt még inkább. A lényeg az, hogy most hogy jön a tavasz, és pl ülök itt a szobában és olyan világos minden hogy már a függöny se segít semmit pedig már a szélét is leragasztottam meg eltorlaszoltam meg minden csináltam hogy sötétebb legyen. A fejem is iszonyúan fáj nem tudom emiatt-e, de 1-2 hete mikor megyek el itthonról és kiérek az utcára rosszul leszek és majd meg vakulok pedig csak világos van és nem süt a szemembe se a nap. Imádtam hogy jöttem haza akár késő délután 4-5 órakor és tök sötét volt, jobb volt a hangulatom és jól éreztem magam. De most már egyre később sötétedik és olyan szinten semmihez nincs kedvem, hogy tegnap óta dolgozni se voltam (diákmeló), ami nem kötelező de ugye mégis kellene a pénz mégse akarok menni..mert hogy világos van..

Lehet ezzel valamit kezdeni? Mert most mi lesz itt nyáron, egész végig itthon fogok kuporogni és befalazni magam?

Vámpír nem vagyok és nem vicc a kérdés..köszi ha segítetek.

Érdemes ezzel orvoshoz menni?


2011. márc. 8. 16:47
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Köszi szépen igyekszem :)

És tényleg köszi a segítséget, de bármilyen jól esne nem lenne képem egy számomra idegen személynek panaszkodni :(

2011. márc. 15. 22:18
 32/33 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom még hogy a neurológia az mikor van, vagy minden nap? délelőtt vagy délután érdemes menni? :S
2011. márc. 15. 23:25
 33/33 anonim válasza:

[link]


Bár az a baj hogy nem tudom hol laksz,:( ha megtudnád mondani akkor pontosabb információt tudnék küldeni róla. :)

2011. márc. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!