Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem a csoporttársamma...

Összevesztem a csoporttársammal már egy jó ideje, mert elegem van belőle. Folyton ő a jobb mindenben, szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, egy vidéki főiskolán tanulok, és összekaptunk valamin a csoporttársammal, aki egyben barátnőm is (volt). Talán féltékeny vagyok a teljesítményére, de unom, hogy mindenben jobb nálam. Múltkor megmondtam neki a magamét, majd rá 5 perccel előadás előtt a tanteremben elsírta magát a többiek előtt, és azt reklámozta mindenkinek, hogy milyen gonosz vagyok. Tette a nagyot. Alapjában véve egy csendes, és halk hangú csaj, de legutóbb megtudtam egy ismerősömtől, hogy elmesélte neki is ezt a dolgot, amin saját magát úgy állította be, hogy ő nem tehet semmiről, nem érti miért teszem ezt. Pont az a vicc az egészben, hogy ő lóg a nyakamon, jön oda hozzám, pedig mondta, hogy nem akar zavarni engem, pedig elég gyakran a terhemre van. És mindemellett kihasználja a tudásom, és ellopkodja az ötleteimet, meg puskázik a vizsgákon!!!


Véleményeket kérek, akárki válaszolhat!


2011. márc. 9. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami más-nem az általad elmondottak-lehet ebben a "bilikiborulásban". Szerintem üljetek le és próbáljátok meg tisztázni. Biztosan mindkettőtöknek meg van az ellenségeskedés még fel nem ismert oka. Jobb a barátság, mint az torzsalkodás.
2011. márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kerüld el messzire, nézd meg hogy boldogul magában!

28F

2011. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
41%
ha ilyen szemét a csaj tedd csak tönkre buktasd le mikor buskázik stb. koptasd le magadról ennyi!!! :)
2011. márc. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Talán féltékeny vagyok a teljesítményére, de unom, hogy mindenben jobb nálam. Múltkor megmondtam neki a magamét, majd rá 5 perccel előadás előtt a tanteremben elsírta magát a többiek előtt, és azt reklámozta mindenkinek, hogy milyen gonosz vagyok."


Hat utalom amikor vki azert bant mert jobbak a jegyeim nala... Gondolom iszonyat jol esett szegenynek ezt megkapni egy "baratnojetol"

Es persze hogy utana azt mondta masoknak hogy gonosz vagy, mert ez igenis gonosz dolog volt.


Az meg hogy puskazik hat o dolga lehet egyszer lebukik es az nagyon cikis lesz, de am ez is akkora jo ha egy jotanulo puskazik akkor egybol juuuuj, mikozben a sok loser meg nulla tanulassal kipuskazik egy 2-est mert meg annyira se tudja az anyagot hogy hol kene keresnie a konyvben... Az persze nem jujj! Ne kopd be, az nagyon dedos lenne masreszt meg egyszer ugyis kiderul ha nem tud vmit...


Am ha meg azt irod hogy rajtad log akkor most mar fellelegzhetsz nem kell tobbet baratkoznotok, igy nem fordulhat elo hogy ellopja az otleteidet vagy a te tudasodbol nyereszkedik - amit meg azert nem ertek mert az elejen azt irod, higy feltekeny vagy ra...


Viszont ha ugy erzed hogy az geszet tenyleg csak azert csinaltad mert irigyled a jegyeit es hianyzik mint barat akkor mondd el neki mindezt es kerd meg hogy tanuljatok egyutt es akkor Neked is olyan jegyeid lehetnenek mint neki.


Az meg megint szemetseg h azt irod rajtad log amikor megkerdezi higy zavar-e, ne itt oanaszkodj hogy zavar, hanem mondd az arcaba hogy bocs most mas dolgom van stb.


Amugy meg mit csinalj?

TANULJ TOBBET!

2011. márc. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!