Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nekem van egy velemenyem az...

Nekem van egy velemenyem az emo stilusrol. Van aki azt mondja hogy az emo jelentese az hogy erzekenyseg (jobban kimutassa) es van aki azt mondja hogy csak az mert vagyany stb. Ki mit gondol rola?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
szerencsétlen tizenévesek akiket leszarnak a szüleik és élik az életük :) neked?
2011. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom mi abban a jó, hogy depresszióznak, fél szemmel járkálnak(tiszta kalózos) meg felvágják az ereiket ha nem úgy van valami amit ők akarnak vagy pedig csak tettetik.Na félretéve az iróniát szerintem ez egy divatirányzat.
2011. márc. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azert nezzetek utana a wikin!van ismerosom emo-s es nem az hogy felvagjak az ereiket meg miyyom en!Az erzekenyseget jobban kimutatjak!ennyi,es ha valaki emos akkor nem azt kell nezni hogy felvagta-e az ereit!van aki csak a stilust imadja es csak ugy oltozik:d!
2011. márc. 10. 20:31
 4/4 A kérdező kommentje:
meg azert kerek valaszokat(amugy eleg hulyesegnek tartom)van aki tenyleg komolyan veszi a dolgokat azok 12-16b evesek es a legtobbjuk depresszioban szenved:)
2011. márc. 10. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!