Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam szerencsétlenül? És hogy ki merjen mondani a véleményem?

Figyelt kérdés

Sajnos elég nyuszi vagyok.Sok helyzetben nagyon szerencsétlenül érzem magam,akár napokig is képes vagyok rágódni egy semmiségen.A véleményemet se merem kimondani,sokszor inkább nem is beszélek,nehogy hülyeséget mondjak.Mit tehetnék ez ellen?

egy lány


2011. febr. 2. 16:10
 1/1 anonim válasza:
Ezzel nem vagy egyedül. Én személy szerint nagyon szerencsétlennek tartom magam, egyes helyzeteket nem úgy reagálok le utólag belegondolva, ahogy kellett volna, elég sok bénázást tudhatok a magaménak is. :) Mindenképpen ajánlom, hogy beszélgess az emberekkel, bárkivel, akivel éred, ezáltal nőhet az önbizalmad. Ajánlani tudom még, hogy keresd azokat a szituációkat, amikor segíteni tudsz másoknak, mert ezáltal büszke leszel magadra, és máris határozottabban fogsz viselkedni. A véleménykimondását csak egyszer kell elkezdeni, utána már megy magától. Ha nem elsőre nem mered önállóan megmondani a véleményed, akkor támaszkodj egy barátodra, akinek szintén ugyanaz a véleménye. Először vele közösen, aztán már egyedül is menni fog. A baráti segítség a többi téren is nagyon hasznos tud lenni. Igyekezz elkerülni olyan embereket, akiknek a társaságában szerencsétlenül érzed magad, de az ilyen szituációkat is kerüld. Remélem, tudtam segíteni. :) botkrisz
2011. febr. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!