Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megmondjam a...

Mit tegyek? Megmondjam a véleményem, vagy majd javula helyzet?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy baromira elegem van abból, hogy a barátnőim, akiket lassan 8 éve ismerek,le se sz*rnak...a legjobb barátnőm pedig,(16 évig!!) amikor szeretnék vele találkozni, akkor szintén alig akarja beadni a derekát! Mindezt azért, mert vagy nagyon szerelmesek, vagy albérletben élnek, kibulizzák magukat, vagy kolisok és ott. Én meg itthon figyelek miattuk hétvégén. Nem akarok önző lenni, de ennyire le kell tojni az ember fejét, ha nekik bejött az élet?? De bezzeg ha baj van, akkor én vagyok az első, akihez futnak :( én is szeretnék szerelmes lenni, de így, hogy hiába könyörgök, hogy jöjjenek el velem bárhova is...

Szerintetek én vagyok önző? Normális, hogy ennyire nem érdeklem őket? Mi történt velük?! :(


22/L


2011. máj. 4. 20:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért...
2011. máj. 4. 20:30
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ebben a korban többnyire megtörténik mindenkivel: kiszabadulnak otthonról, új élet, munkahely, új kapcsolatok stb. Egyelőre élvezik a függetlenségüket, kihasználnak minden lehetőséget. Így a régi barátokra értelemszerűen kevesebb idő jut. Ha nagyon elsodorja őket egymástól az élet, a barátság meg is szűnhet. Vagy - ez ritkább - egy kis idő elmúltával rájönnek, hogy a régi, mondhatni gyerekkori barátságok sokat érnek, és ismét többet lesztek együtt.

Neked is előbb-utóbb megváltozi az életed, munkahely, iskola, egyebek miatt. Szerezni fogsz új barátokat, nem kell feltétlenül a régiekhez ragaszkodni. Persze, tartsátok a kapcsolatot, amíg az mindkettőtöknek jó, de ha már nyűg az egyiknek, jobb elengedni. :(

2011. máj. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!