Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit akarsz tanulni, megtanulni?

Mit akarsz tanulni, megtanulni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 labdát dobálni egyszerre
2011. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kétértelmű a kérdés igazából. Mert ez értelmezhető úgy is, hogy mi az amit mindenképp megszeretnék tanulni az életben. DE lehet olyan is, hogy ki hol szeretne továbbtanulni illetve. Kérlek kedves kérdező pontosíts kicsit.

Amúgy a válaszom, és bocsi az off-ért : Megszeretnék tanulni spanyolul,japánul és kínaiul. Illetve zongorázni és gitározni. Utóbbinak most álltam neki egy hónapja.

2011. márc. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szándékos volt! Mindkettőre értettem.
2011. márc. 11. 16:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Az osszes tananyagot az orvosin :))) pf most fogjak bnoim osszerakni egymasra az anatomiai szigorlathoz kello konyveket lefotozni es felrakni facebookra ugh...


Amugy: angol orvosi nyelv, nemetbol ujra beszelni, francia, kinai- most tanulom is az egyetemen, japan, orosz - ebbol 3 ami majd 20-oneves koromra marad... Nah de a nyelveket ugyis szeretem.


Szeretnek ujra hegedulni, 3evesen kezdte

Es 10evesen hagytam abba -.-

Zongorazni - nem tanultam de hegedu ora elott neha zongoraztunk is, hat kottat anno tudtam olvasni...


Jobb agyfeltekes rajzolas :)


Ilyesmik erdekelnek jelenleg.

2011. márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezek jók! :)

Írjatok még!

2011. márc. 11. 16:19
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit!!!Hülye akarok maradni...:):):):)


Amúgy énekelni szívesen megtanulnék,mert abszolút nem tudok..ez gáz??

2011. márc. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Miért jó hülyének lenni?:) Valami magyarázat csak van rá.

Éneklés, dícsértes!

2011. márc. 11. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Na nézzük:


Nyelvek: Spanyol illetve japán

Zsonglőrködés: Karspirál kontakt trükk... bár előtte az egyensúlyi pontokat meg az egyszerűbb gördítéseket kell.

Egyéb: Ehetőt főzni... hírhedt szakács vagyok :]

2011. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D
2011. márc. 11. 16:29
 10/11 anonim ***** válasza:
szeretnék megtanulni ejtőernyőzni meg jó bűvésztrükköket csinálni.de amugy mindég olyan voltam h minden érdekelt.mindég szerettem új dolgokat tanulni:)
2011. márc. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!