Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 30-as vagyok és ingyen Faceboo...

30-as vagyok és ingyen Facebookot szeretnék a telefonomra de nemjó a a böngészőm.1430-as számon mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Operamini böngészővel nem lehet ezt megoldani. A T-mobile-nál azt mondták hogy felkell csak hívnom a 1430-as számot és követni az utasításokat. Nemértem . De mégis MIIT? Irjatok legyetek kedveseek
2011. márc. 11. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

- csak alap böngészővel működik

- ha független a telefon akkor le kell kérned az internetbeállításokat egy ügyintézőtől (aki a 1430-as számon a megfelelő menüpontok választása után jelentkezik)

- nincs aktiválva a netstart (küldd a : +netstart üzenetet a 1430-as számra és aktivlódik)

2011. márc. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 12. 17:32
 3/5 A kérdező kommentje:
mégegyszer köszönöm a válaszod...megis próbálkoztam vele amit mondtál...de mikor elküldöm a +netstart-ot a 1430-ra akkor ezt az üzenetet kapom vissza : Kérését technikai okokból nem tudjuk teljesíteni... Megpróbáltam egy csomószor és mindig ez a válasz érkezett.Ez miért lehet??
2011. márc. 13. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

nem tudom...

akkor próbáld ezt:

hívd fel a 1777-et

nyomd meg a:

1es gomb - magyar nyelvű menü

3as gomb - Szolgáltatások beállítása

4es gomb - adatátviteli szolgáltatások

1es gomb - internet szolgáltatások


ezután válaszd ki a netstartot, és ott aktiválhatod,

csak akkor ha dominós vagy! ha előfizetéses akkor a 1430-on keress ügyintézőt!

2011. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöööm!
2011. márc. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!