Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az embernek miért nem jó az...

Az embernek miért nem jó az ami van?

Figyelt kérdés

A házas szingli akar lenni, a szingli párkapcsolatot. Az egyenes hajó göndöríti, a göndör hajú vasalja. A felnőtt/fiatal/gyerek akar lenni, a gyerek pedig felnőtt.

Az iskolás munkába járna már, a munkába járó menne vissza az iskolába. A Hajszínekkel és a testalkattal sem elégedettek az emberek. miért?


2011. márc. 13. 00:59
 1/5 A kérdező kommentje:
az egyenes hajó=az egyenes HAJÚ (bocsi, elgépeltem)
2011. márc. 13. 01:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más tetszik, mindenkinek más az ideálja. Egyáltalán nem az összes ember akar mást, sokan meg vannak elégedve magukkal, de pl. miért várod hogy egy kövér megelégedjen az alkatával, vagy egy gyerek, aki nem szereti az iskolát, ne akarjon már felnőni végre? Neked talán semmi problémád nincs magaddal vagy az életeddel? Mert akkor nagy mázlista vagy.
2011. márc. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez egyfajta kétségbeesés.mindannyian olyat akarunk ami nem lehetséges.legtöbben kibúvót keresnénk h könnyebb legyen.
2011. márc. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, első én sem vagyok magammal megelégedve ezért is tettem fel a kérdést
2011. márc. 13. 12:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így van,az embernek sosem jó az ami van,mindig többet,jobbat,mást akar mint ami van pedig lehet hogy nem is olyan rossz ami van.
2011. márc. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!