Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor aludhatunk végre egy jót?

Mikor aludhatunk végre egy jót?

Figyelt kérdés
Minden ember mindig fáradt. Mikor pihenhetjük ki magunkaaaaat?
2011. márc. 13. 01:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát én akkor tudnám rendesen kipihenni magam, ha képes lennék rendesen elvonszolni magam időben aludni. De mivel utálok aludni (felesleges időpocsékolás), marad a koffein minden formája, hogy minél tovább éberen ébren lehessek. :)
2011. márc. 13. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én otthon dolgozom, ezért minden áldott nap délig alszom, amíg a sok paraszt keservesen húzza az igát. Nagyon jól érzem magam ettől! :)
2011. márc. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha arra ébredsz, hogy már nem vagy álmos akkor kipihented magad. A fizikai fáradság megszűnéséhez nem feltétlen kell aludni. És végül a lwelki fáradság enyhítésére javaslom, hogy próbáld magad boldoggá tenni.
2011. márc. 13. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

második válaszoló,

megkérdezhetem, hogy mit dolgozol? :D

2011. márc. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor alszok, amikor akarok... Amúgy is, hétvége van. Most boldogan netezhetek egy bögre forrócsoki mellett, hallgatva az én drága John Watsonom fecsegését. Ez itt a mennyország?
2011. márc. 13. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát most pl ahelyett hogy értelmetlen kérdéseket írogatsz, aludhattál is volna. Grat.
2011. márc. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!