Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelentsen? Végre...

Ez mit jelentsen? Végre hozzászokott a szrvezetem

Figyelt kérdés

Ez volt a 2. szál MArborlom, kértem kölcsön.

A multkor nagyon szédültem, hányingerem volt, most egy picike szédülés. Végre hozzászokom?

11/f


2011. okt. 17. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, aztán függő leszel.

Később jön az impotencia, utána szívinfarktus!

Hajrá!

2011. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolónak igaza van,aztán meg sokak akik dohányoznak alacsonyak és később kezdenek fejlődni,ami ciki azért suliba már bőven.Igen szép látvány a sok törpe 13-14 évesen is csupasz fiú,akik akkorák mint a kutya ülve.


Nem a cigitől leszel felnőtt vagy nagy,hanem ha úgy viselkedsz és önálló vagy,a mostani 16-22 évesek sem felnőttek sehol sem,mert amíg annyira felnőtt valaki hogy anyuka csinál mindent helyette addig senki nem felőtt,még egy 40 éves ember sem.Inkább legyél önálló,csináld meg a szobád,segíts más munkában is otthon,a saját szendvicseid készítésében és akkor nem leszel egy elkényesztetett göthes anyuci pici fia.

2011. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És az mért is jó neked ha hozzászoktál? Ember, 11 éves vagy, még gyerek, közelebb vagy a 10 hez mint a 15-höz. Én is cigizek, de ilyen koromban még a sörről is csak álmaim voltak, ami fele ennyire káros nincsen...
2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos hamarabb hozzászokik az ember, mint megutálná.
2011. okt. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia most már nem lesz undorító, sőt egyre kellemesebbnek érzed majd és a végén a szervezeted követelni fogja.

Nem vagyok cigi ellenes sőt, én is szeretem, jó hangulata van stb...

DE várj még pár évet vele mert még fejlődésben vagy úgy nagyon nem jó. Inkább vízipipázz

2011. okt. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a cigivel igen csak várják,mert visszaszoríthatja a fejlődésed,ettől nagy nem leszel,csak azt mutatja milyen gyerek vagy és milyen könnyen tudnak mások befolyásolni.
2011. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!