Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmebeteg. Mit lehet tenni?...

Elmebeteg. Mit lehet tenni? Mondjam el a volt barátomnak, amiket tett? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

exemmel nyáron megcsaltuk a mostani b.nőjét. később erre fény derült, m láttak minket közösen sétálni, és a volt barátom nem tagadott.

a csaj erre a hírre úgy reagált, h cd-ket széttört, falhoz vágott dolgokat, üvöltve bőgött.

ezután úgy tűnt, megbocsájtotta a dolgokat...ezek után viszont elkezdett engem zaklatni kül. ál-e-mail címekről írt üzeneeteket, h felvegyem vele a kapcsolatot.

nyomatékosan közöltem többször is, h ezt nem óhajtom (közben az exxel is megszakadtak a találkozásaink).

ezt ő nem fogta fel, fenyegetőzött, h kicsinál, az egész világ előtt megaláz, és megutáltat a várossal.

eközben neten még tartottam a kapcsolatot a pasival.

ő (az engem ért fenyegetésekről nem tudva) azt írta, szakítani akart a nő drámái miatt, de az megfenyegette, h a testvére bandájával megvereti, és megutáltatja a várossal (sok befolyásos ismerőse van).

ettől való félelmében az exem a mai napig kitart mellette, de azt írja nekem, h meg fog őrülni, és h nem tudja, meddig bírja tovább.

a csaj idegileg kikészíti, mivel több pénze van, ez folyton a barátom orra alá dörgöli.

csak egyszer találkoztam vele élőben...teljesen ideges volt akkor is, hadart, pattogósan beszélt, ideges mozdulatokat tett a kezével.

nemrég visszaélve a személyes adataimmal, egy oldalt nyitott, mely a személyem iránti gyűlöletkeltésre korlátozódik, gyalázkodó, sértő, rasszista megnyilvánulásokkal.

nemrég feljelentést tettem a rendőrségen, de félek, nem jól döntöttem, m sztem nincs teljes tudatában a tetteinek (magyarán zavart az emléje)...és ha eddig képes volt ennyire elmenni, mit tesz ezek után?

Mit csináljak? az exem még nem is tud a netes akciójáról...közöljem vele? v. várjam meg, míg tőle tudja meg? ő is nagyon ki van készülve.


2011. márc. 13. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

most pár percre tegyél félre mindent és képzeld el, hogy összejössz egy pasival, akinek már volt barátnője. Te nagyon szereted, de egy nap azzal állít be, hogy megcsalt az exével és te már nem kellesz neki. Mit tennék? A lehető legnagyobb boldogsággal gratulálnál nekik, áldásodat adnád rájuk?

Jó hogy a mostani barátnő nem a legjobban reagálta le, de mindannyian másak vagyunk.

2011. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan elmondhatod, de ami a lényeg, és EZT ne feledd!


Egyenlőre még a BARÁTNŐ a sértettebb fél, és NEM TE!!!


Nem kellene csapkodni, de hát ha kicsináltátok????

Az EXED szakíthatott volna vele előtte mielőtt hemperegtetek...


És akkor valószínűleg nem, kattant volna ki a BARÁTNŐ.


Nem ??


Nekem így jött le a történet, de mégegyszer hangsúlyoznám, hogy lehet hogy valamit félreértettem.

Ez esetben elnézést!

2011. márc. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Érdekes... Én nem feküdtem le senkiddel, csak 1 mondatot írtamneked,és máris lehülyéztél... Megyek feljelentelek:D
2011. márc. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

persze, mondd el neki nyugodtan.

de nem tudom miért lepődök meg a barátnő elmebetegségein, mikor te sem nyílvánulsz meg vmi más módon.

2011. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Attól hogy megcsalták a csajt,még nem kéne neki így viselkednie. Sztem szólj a volt pasidnak h állítsa le magét.


Az egy dolog h ő a sértett,mert hát megcsalták. Kiderült,ő megbocsájtott,és most meg zaklat téged? Az egy dolog h a pasiját lelki terrorba tartja,de rólad le kéne szállnia.

2011. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Milyen szinten gatlastalan erkolcstelen kis lotyo vagy kerdezo...es meg nem is vagy ezzel tisztaban. Ilyenekkel mint te szoba sem allok meg akkor sem, ha olyannal szemben viselkednrk igy, akit amugy ruhellek.
2013. jan. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!