Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmebeteg. Mit lehet tenni?...

Elmebeteg. Mit lehet tenni? Mondjam el a volt barátomnak, amiket tett? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

exemmel nyáron megcsaltuk a mostani b.nőjét. később erre fény derült, m láttak minket közösen sétálni, és a volt barátom nem tagadott.

a csaj erre a hírre úgy reagált, h cd-ket széttört, falhoz vágott dolgokat, üvöltve bőgött.

ezután úgy tűnt, megbocsájtotta a dolgokat...ezek után viszont elkezdett engem zaklatni kül. ál-e-mail címekről írt üzeneeteket, h felvegyem vele a kapcsolatot.

nyomatékosan közöltem többször is, h ezt nem óhajtom (közben az exxel is megszakadtak a találkozásaink).

ezt ő nem fogta fel, fenyegetőzött, h kicsinál, az egész világ előtt megaláz, és megutáltat a várossal.

eközben neten még tartottam a kapcsolatot a pasival.

ő (az engem ért fenyegetésekről nem tudva) azt írta, szakítani akart a nő drámái miatt, de az megfenyegette, h a testvére bandájával megvereti, és megutáltatja a várossal (sok befolyásos ismerőse van).

ettől való félelmében az exem a mai napig kitart mellette, de azt írja nekem, h meg fog őrülni, és h nem tudja, meddig bírja tovább.

a csaj idegileg kikészíti, mivel több pénze van, ez folyton a barátom orra alá dörgöli.

csak egyszer találkoztam vele élőben...teljesen ideges volt akkor is, hadart, pattogósan beszélt, ideges mozdulatokat tett a kezével.

nemrég visszaélve a személyes adataimmal, egy oldalt nyitott, mely a személyem iránti gyűlöletkeltésre korlátozódik, gyalázkodó, sértő, rasszista megnyilvánulásokkal.

nemrég feljelentést tettem a rendőrségen, de félek, nem jól döntöttem, m sztem nincs teljes tudatában a tetteinek (magyarán zavart az emléje)...és ha eddig képes volt ennyire elmenni, mit tesz ezek után?

Mit csináljak? az exem még nem is tud a netes akciójáról...közöljem vele? v. várjam meg, míg tőle tudja meg? ő is nagyon ki van készülve.


2011. márc. 13. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért te sem vagy kispályás!!!
2011. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem kellett volna kikezdened az exeddel ha új párkapcsolatban élt. Habár az új barátnő viselkedése kissé fura( mintha az egész világ kizárólagosan hozzá kellene igazodjon)
2011. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"exemmel nyáron megcsaltuk a mostani b.nőjét"


Bocsi, de ez még egy 15 éves lány fülének is undorító...

Mit csináljál???

Semmit. Kérj bocsánatot ha eddig még nem tetted.

Láss a dolgok mélyére!

Bocsi, de nekem az jött le, hogy téged igazán nem is érdekel maga a "story", hanem most csak az, hogy megszűnjenek a zaklatások...


Véletlen nem ti váltottátok kin az exeddel a nyári együttlét miatt?


Üdv


(Ha valamit félreértelmeztem volna, akkor kérlek ne haragudj, bár szinte biztos vagyok abban,hogy nem értelmeztem félre semmit!)

2011. márc. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem elmebeteg csak elég rendes átverték, nem gondolod?????
2011. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%

Uazt akartam írni, mint az első három. Azt, hogy te összejöttél a barátjával, a világ legtermészetesebb dolgaként kezeled, a csaj viszont őrült, amiért cd-ket vág a falhoz meg fenyegetőzik. Nem normális viselkedés, az tény - de honnan tudjuk, Ti ketten milyenek vagytok?

A barát is eléggé furi: fél és ezért marad a nála sokkal gazdagabb lánnyal... Hmm, talán a barátnak is megéri a lánnyal maradni. Talán a lány foggal-körömmel ragaszkodik hozzá, a srác pedig kihasználja ezt és anyagilag jó hasznát veszi a barátnőjének. Soha nem lehet tudni.

Lényeg, hogy kívülállóként, ebben a történetben egyik szereplő viselkedése sem tűnik normálisnak.

2011. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

átvertük, az egy dolog.

de ez feljogosítja arra, h lelki terrorban tartson minket, és bűncselekményeket kövessen el?

az 1. dolgunk volt elnézést kérni.

a 2. h ő bejátszotta azt, h megbocsájt. ...utána kezdődött ez az egész...akk. ki vert át kit?

2011. márc. 13. 15:59
 7/16 anonim ***** válasza:

Ti őt.....

Ez nagyon egyértelmű ám...

2011. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

de az dícséretes hogy elnézést kértetek

Akkor kinyitottad a szád (méghozzá jó értelemben), most is nyisd ki!


Próbáld megbeszélni vele a dolgokat!

Ez a lehető legjobb (szerintem) ebben az esetben legalábbis tutira!

2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Neked már régen ki kellett volna lépni az életükből,ha valóban megbántad volna azt amit tettél.De te még a mai napig is tartod a kapcsolatot a fiúval...
2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

és csak azért, m egyszer-kétszer jóléreztük magunkat, ő megverethet, zaklathat, fenyegethet, megalázhat, minket, személyességi jogokkal visszaélhet, rasszista megnyilvánlásokat tehet, őrölt módjára tombolhat?

hát gratulálok, aki egyetért azzal, h ezt mind megteheti,az sem komplett...

köszönöm a segítségeteket, a nagy büdös SEMMIT, m amit kérdeztem, arra senki nem válaszolt...h elmondjam, v. ne mondjam...

az 1. 2 mondat sikeresen eljutott a tudatotokig...a többi már vlsz nem.

2011. márc. 13. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!