Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A bal oldalamon elkezdtem...

Manchester10 kérdése:

A bal oldalamon elkezdtem érezni hogy fáj mikor levegőt veszek, naon szar volt már régebben is és akkor is kb 3 napig tartott de most megint előjött! Mit tegyek? Doki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
hát az a legjobb megoldás.ha mát többx is előjött akkor valami nincs rendben.
2011. márc. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

velem olyan volt régebben, hogy az egyik bordámnál éreztem, hogy fáj mikor levegőt veszek, minél nagyobbat, annál jobban fájt, és ez 1-2napig tartott. az orvos szerint az történt, hogy beszorult ott a levegő, és mondta, hogy ilyenkor venni kell egy nagy levegő, bármennyire is rossz érzés, és ezután elmúlik, és ez be is jött szerencsére.

szerintem próbáld ki ezt egyszer, ha ugyan úgy rossz lesz, akkor doki kell..

2011. márc. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösszi a válaszokat! ma voltam Heim Pál kórházban,vagy 3 órát ültem mire sorra kerültem,na de mind1 acc ét kellet innom a váladék nem tom mi miatt de szerencsére már elmult ez a szarság :)
2011. márc. 15. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!