Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lesz a paksi atomerőmű...

Mi lesz a paksi atomerőmű bővítésével, a Japán katasztrófa után?

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a paksi erőmű Japánban van, mi meg itt sírunk Trianon miatt?
2011. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem japánban van de gondolom a zöldek ebbe fognak először belekapaszkodni de az LMP biztos...
2011. márc. 15. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Elso: nem hallottad hogy most rengeteg atomeromuves fejlesztest leallitanak a vilagban.


Am nagyon remelem a mineket nem, mondjuk reszemrol erre utal az hogy nagyon mutogattak a paksi atomeromuvet hogy mennyire strapabiro tampillerei stb. Vannak es hogy kibirna egy 6,5-os ereje foldrengest.


Rem ezzel probaltak erzekeltet i h eszuk agaban sincs lemondani az uj blokkrol.

Sztem is huleseg lenne leallitani a fejlesztest, mindn veszelyes ha nem tartjak be az eloirasokat!

2011. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmisem fog történni a paksi erőművel,nem olvastok újságot???(marad a régi)
2011. márc. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt írták az újságok és azt mondták a hírekben is, hogy a paksi atomerőmű a legszigorúbb előírásoknak is megfelel. Még egy 6,5 erősségű földrengésnek is ellenáll, ami Magyarországon még nem volt (legalábbis amióta ember él eme tájon).

Szóval semmi nem lesz vele.


[link]

2011. márc. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 03-15 16:18

voltam.


Most néztem a híradót.

Háhá, igazam volt, úgy tudtam hogy azért keménykednek, hogy milyen jó és biztonságos mert Japán ellenére bővíteni szeretnék.


Támogatom! Okosak. Nem leszünk legalább energetikailag kiszolgáltatva más országoknak!

2011. ápr. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Természetesen a világon semmi, minden megy a maga útján tovább, nagyon helyesen. Persze a sok hülye, sem nukleáris energetikáról, sem sugárbiológiáról a világon semmit sem tudó károgó sötétzöld károgni fog újra, de le sem szarja őket senki.
2011. nov. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az 5. és a 6. reaktor a 2020-as évek közepére fog majd elkészülni. A két reaktor már meg van rendelve a gyártótól.
2013. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már látni egy-két darut az erőmű mellett, és elégsok kamiont.
2013. aug. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!